Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a párotok külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotok külsőre mennyire jó pasi?

Figyelt kérdés
A saját, és a többi nő véleménye szerint akiket ismertek.

júl. 11. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon, a barátnőim is azt szokták mondani, hogy jóképű. De ez elég szubjektív szerintem, van olyan barátnőm aki a saját párjáért teljesen odavan, hogy mennyire jó pasi, de nekem pl egyáltalán nem tetszika srác.
júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor is 10/10 ha másnak nem feltétlenül lenne is az.

Mert minden része kedves nekem.

júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
6/10
júl. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nyilván 10/10, imádom tetőtől talpig mindenét

A többi nő véleménye nem érdekel, és a barátnőimmel se szoktuk kivesézni, hogy kinek mennyire jön be a másik férje. De amúgy nekem egyiküké se tetszik, szóval valószínűleg nekik se enyém, mert totál más az ízlésünk :)

júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Objektíven talán 7/10, nem tudom. Jóképű, de béna szemüveget hord, nem tetszenek neki a divatosabbak. Vékony, de szálkás, izmos, és csak 175 centi magas. Más ami általánosságban “gond” lehetne, nincsen. Nekem tetszik ahogy van.
júl. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra tökéletes és nem csak külsőre hanem belsőre is.

Magas, jó képű így más nők is megnézik.

júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív. Számomra nagyon is az, 10/10, de nekem pont nem a nők bálványa férfiak jönnek be, szóval más nők lehet erről másképpen vélekednének. De ez van.
júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én totál megveszek érte, de előttem sokáig nem volt senkije, szóval szerintem átlagosan nem olyan népszerű :) nem egy kipattintott kétajtós szekrény, inkább inas. A barátnőim néha viccelődnek a vékonyságán, de engem nem egyáltalán nem zavar 🤷‍♀️ Cserébe ő a legfigyelmesebb férj a baráti társaságban, szintén egyik viccelődési téma, hogy továbbképzést tarthatna a barátnéim párjainak 😄
júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

10/11


Rettentő jóképű. Tudja is magáról, ahogy az a sok csaj is, aki megfordult az ágyában még a húszas évei elején.

júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek tetszik. Szólította le nála 15 centivel magasabb nő is. Én meg nagyon válogatós vagyok, az átlag nem érdekel.
júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!