Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok igaz hogy ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igaz hogy ha egy pasi külsőre nem tetszik nektek de belsőre szimpi akkor max barátságot tudtok vele elképzelni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatot, és szexet már nem? Miért?

2023. dec. 13. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a barát definíciója:D
2023. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaz.

Vajon miért? 😂

2023. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
attól mert megértjük egymást, miért kellene szexuálisan is vonzódnom hozzá, ha nem tetszik?
2023. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 Mert vonzó a személyisége.
2023. dec. 13. 14:25
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
#4: légy szíves, meséld már el, hogy MITŐL vonzó a személyisége, mert ez így, mindenfajta konkrétum nélkül csak egy nagy üres lufi.
2023. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy:D


Azzal barátkozom akivel vannak bennünk közös dolgok, hasonló érdeklődés, hasonló értékek. Nem úgy, hogy "jaj pasinak nem kell akkor legyen barát". Egy kapcsolat se így működik.


Van olyan férfi barátom aki amúgy tetszik külsőre és barátok vagyunk.


A szexuális kémia sokszor nem is csak külső függvénye.


N

2023. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha van olyan férfi barátod aki tetszik külsőre az elég rizikós. Mi a garancia hogy nem fogsz vele egyszer lefeküdni?
2023. dec. 13. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem állat.
2023. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7 egyrészt, az, hogy én mit akarok/akarnék (nem akarok vele lefeküdni) az nem jelenti, hogy ő is akarná.


Másrészt tudok magamon uralkodni.

Harmadrészt Amerikában él, mert amerikai (akkor ismertem meg amíg itt lakott, én sem M.o-n.).

Stb stb.


Nem tudom a pasiknál ez hogy van, de nálam a jó külső egy férfinál nem lesz egyenlő azzal, hogy érzem azt a bizsergést, azt a kémiát. Máshogy működök. Ez olyan, hogy azért a férfiaknak átlagosan (nem akarok általánosítani) egy ízlésük szerint jó nőre könnyen fel tud állni. De ez a skála akire feláll elég széles. Explicit a példa, bocsi.


Én nőként nem így működök (gondolom nem véletlen, vannak ennek evolúciós okai) és sokan mások sem (nők). Az, hogy egy vonzó pasinak tartom, és jó embernek, akinek karizmája van, közös értékek stb stb. nem jelenti, hogy én érzem azt a valamit szexuálisan is. Magyarul nem játszódik le az a folyamat, mint amikor egy pasinak egy pár melltől feláll.


Pedig nem is vagyok az a típus akinek a szexhez szerelem kell feltétlen.


Tovább árnyalja a dolgot, hogy ha már kialakult az, hogy barátok vagyunk, akkor az én agyam nem igazán kattan át másba.


Máshogy működök, nő vagyok, pont.

2023. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az hogy ki hogy működik nem attól függ hogy férfi vagy nő.
2023. dec. 14. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!