Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok igaz hogy ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igaz hogy ha egy pasi külsőre nem tetszik nektek de belsőre szimpi akkor max barátságot tudtok vele elképzelni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatot, és szexet már nem? Miért?

2023. dec. 13. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam így. Én is arra gondoltam, hogy 1-én így működök, 2-nem vagyok olyan, mint egy férfi
2023. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 A barátnőinél pl hogy van?
2023. dec. 14. 14:43
 13/17 A kérdező kommentje:
*barátnőidnél
2023. dec. 14. 14:44
 14/17 anonim ***** válasza:

Elég sok barátom van, szóval nem tudok mindenki helyett írni, de amennyire én látom, tapasztalom náluk az évek során, a legtöbbjüknél is az van, hogy ha van a férfinek egy nagyon jó személyisége ami leveszi őket a lábukról, meg olyan tettek stb. akkor egy átlagos külsővel (értsd: nem Brad Pitt, mint itt azt sokan állítják), simán labdába lehet rúgni (ehhez persze kell az, hogy ne taszítsa a másik).


De a jó külső önmagában továbbra sem egyenlő náluk se a jó kémiával vagy azzal, hogy abból kapcsolat lesz. Annál több kell. Kell az a "valami".


Van olyan barátnőm akinek volt olyan pasija (nem is egy), hogy külsőleg abszolút nem értettem mi tetszik neki bennük, mert egyik se volt egy matyó hímzés (barátnőm meg nem csúnya), de gondolom volt bennük valami (a természetükben) ami megfogta őt.

2023. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 Volt már olyan hogy egy férfi külsőre nem tetszett, de mégis jártál vele? Az eddigi partnereid mennyire voltak számodra jóképűek? Azt írtad hogy kell az a plusz valami, és a kémia, de akkor nem kell neki helyesnek lenni vagy nem árt ha azért valamennyire jóképű is (számodra).
2023. dec. 15. 22:52
 16/17 anonim ***** válasza:

Nen tudom mi ezen olyan érthetetlen. A vonzalom, jó kémia, szexuális összhang (nevezzük aminek akarjuk) nem egyenlő a tökéletes, elsőre felkapom rá a fejem külsővel. De olyannal se lesz valszeg aki külsőre (és persze) személyiségre taszít.


Volt olyan, aki eleinte külsőre nem fogott meg. NEM csúnya, tkp. jól nézett ki, de NEM az én esetem. Megismertem, úgy alakult, hogy töltöttünk együtt időt, nagyon, megkedveltem és megfogott. És akkor már a külseje is tetszett.


Mégegyszer leírom: NEM volt csúnya, NEM taszított csak nem volt az a típus akire egyből felkaptam a fejem (sötétbarna haja volt, sötét szemei, nekem meg általában a világos barna, szőkés pasasok jönnek be, ill. vékonyabb volt, mint ami nekem ált.-ban tetszik, de ahogy megismertem, pont nem érdekeltek ezek).

2023. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Írok másik példát:


(Sose volt semmi, pusztán plátói dolog volt, de talán érthető).


Egyetemen másodévben volt egy oktatóm. Nem szerettem a tárgyat amit tartott. Én 19-20 voltam, ő mgleg kb. 38-40. Sok száz fős előadás volt, nem tudta ki vagyok, sose próbálkoztam tényleg csak plátói. Tök átlagos pasas külsőre. Objektíve is. Semmi extra.


De volt benne valami. Nagyon tetszett a humora. Sokaknak nem, nekem igen. Tetszett a stílusa ahogy beszélt, laza volt, volt karizmája, intelligens volt, látszott, hogy érti amit csinál. Nem tudom mitől, az egész ember beindított. Nyilván sose csináltam semmit, a létezésemről is max csak annyit tudott, hogy látta a nevem a névsorban.

De elfantáziáltam róla.


Ha van valakiben valami ami megfog, legyen az bármi, akkor az a külsőnél fontosabb. Nem elhanyagolható a külső, ha egy kifejezetten visszataszító pasas lett volna, nyilván ez nem alakul ki. De az átlagossága elég volt ahhoz, hogy egy jó karizmával stb. felboostolja.

2023. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!