Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Milyen a férfiak "minőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen a férfiak "minősége" Tinderen?

Figyelt kérdés
Kinézet alapján? Többségben vannak a csúnyák?

júl. 9. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Szörnyű, vagy 200at huztam balra és 2t jobbra...
júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor én szerencsésnek számítok azzal, hogy van onnan 2 randim?
júl. 9. 16:57
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt onnan randim. De nem kellett volna. :D Egyébként valóban az a helyzet, hogy 1-2 ember olyan, akit jobbra húznék. De általában kiderül, hogy inkább nem kellett volna szóbaállni velük.
júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Szegényes. Kisfarkú, szarrágó incelek gyülekezete.
júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Megnéztem pár hete, csak pár órára regisztráltam.. hát megdöbbentő...tényleg nem vicc, nem túlzás, hogy 100ból 1 jó....

Mondjuk nem értem, mert a környezetemben valahogy nem ezt látom, hogy csak minden századik pasi vállalható...

Belegondoltam, hogy ezeket a 100ból 1eket majd minden csaj aki rohadt jól néz ki képeken jó irányba húzza, szóval töröltem is hamar.

júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Női oldal sem jobb. Vastagon tetovált szemöldök, marha karika az orrban, szét vannak varrva, napszemüveges képek, borosüveget szorongatják, vitorláshajón jobban feszítenek mint az árbóc, éttermi képek albumai. Fél melle, se##e, nemiszervük kint van.

A bemutatkozó szöveg, egy valódi királynő nincs ennyire elszállva magától. + (link) 1000 kép az Instan. Ilyenekkel nem szívesen mutatkozom az utcán.


100-ból 10 nő aki nem villantózik, van ruhája, látszik rajta normális.


Elmondásuk szerint (randi alatt téma volt). A férfi oldal ennél is rosszabb.

júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
6-os, ismerkedj férfiakkal, ha nem tetszik, hogy egy nőnek van melle, feneke és női nemi szerve és nem hajlandó csadorban járni.
júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam ronda férfinak, de azért nem is vagyok valami jóképű. Leggtöbbször láthatatlan vagyok a nőknek ha megyek az utcán, vagy bárhol. Randi oldalakat ki se próbálnám pont ezért. Tudom mi lenne a vége. Az olyanoknak mint én csak személyesen érdemes ismerkedni.
júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Rövid ideig voltam fenn, én pont amiatt töröltem magam, mert éreztem, hogy mindegyikhez kevés lennék. Jó, én kifejezetten ronda nő vagyok, nálam más a mérce, lehet, hogy az előző hozzászólók mindenkire fintorogtak volna, akiket én láttam.

Badoon valamivel tovább tudtam maradni, ott elég vegyes.

júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kinézetre nem rosszak, főleg a 20-25-os korosztaly (En 30 vagyok).

Általában sportos, helyes srácok vannak fent. Idősebbek között sok a kopaszodó, lepukkant alak, aki meg 30+ban extra igényes, az általában az a tipikus örök agglegény alkat, aki tárgyként kezeli a nőket.


Nekem sikerült már pár jó ismeretséget szereznem a fiatalabb korosztalyból, de azt hozzá kell tennem, hogy tudok válogatni, szép az arcom és jó az alakom, szóval nem átlagos nőként vagyok fent.

júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!