Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi ismerős véletlen érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi ismerős véletlen érintések. Mikor "illik" rákérdeznem, hogy mit akar?

Figyelt kérdés
júl. 9. 11:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem leszek 6. a sorban de azért kössz.
júl. 9. 14:13
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
7 mert te meg ennyibol hozzá is mennél? Értsd átvitten. Te se tudhatod akarnál e tőle mast is. Ő sem.
júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező te biztos, hogy nem vagy százas
júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

11. Akkor drágám, kerüld a férfiakat.

Neked is, nekik is jobb lesz úgy.

Ha szerinted k*rva az aki szexel olyannal akivel megvan a kölcsönös vonzalom, nagyon nem stimmel nálad valami.

júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Elég paraszt a stílusod kérdező.

Ha nem egyertelmű, hogy miért vannak véletlen érintései: mert tetszel neki, akar tőled valamit.

Ilyenkor valaki vagy tök hülye, és nem veszi a lapot (esetleg itt megkérdezi), vagy visszaérint, egyértelművé téve a kétoldali érdeklődést.

Ha a másik fél nem hülye (vagy az, de itt megkérdezi), akkor most már mindketten tudják, hogy közös a vonzalom.


Ilyenkor kinyitod a pici szádat, és megkérdezed, hogy csak egy kis puncimasszázst akar, vagy esetleg többet is.


Igazám nem olyan bonyolult ez, de azért másokat ne nyomorultazz kérlek alásan.

júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15 Teljesen jól leírta. Nem tudom mi ebben a bonyolult. Tehát rá kell kérdezni.
júl. 9. 18:08
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz rá, ha te vagy a nő. Ha igazi férfi és tisztességesek a szándékai, akkor ki fogja nyilvánítani őket, de ha nem, csak folytatja a játékot, akkor ténxleg csak meg akar dugni.
júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem alap, hogy a másikhoz kérdezés nélkül nem nyúlunk - szerintem.

"Megérinthetem a karod?" - mennyibe telik egy ilyen kérdés? Semmibe.

júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18. Hú ez aztán szociális fejlettség...

Általában érzi azt két ember, hogy mikor vevő a másik az érintésre.

Ritka az, hogy nekem nem tetsző emberek oda jönnének és karon simogatnának, ezt általában olyan férfiak teszik, akik nekem is tetszenek...

Biztos van kivétel, de az emberek nem szokták flört előtt megkérdezni, hogy flörtölhetek? Megsimogathatom a karod?

júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!