Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mennyire idős férfiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyire idős férfiakról mondják hogy "ha eddig nem házasodott meg, az nem véletlen" ?

Figyelt kérdés

jún. 25. 07:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
40+
jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
35+ (főleg, ha párkapcsolata sincs)
jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is 35+ már gyanús. Bár nem kifejezetten a házasságra szoktam gondolni, inkább arra, hogyha valaki ennyi idősen nincs és nem is volt igazán komoly kapcsolatban (5+ év, összeköltözés, együttélés stb.) akkor ott gondok lehetnek. Az, hogy ki házasodik, ki nem ma már nem mérvadó.
jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én soha nem fogok megházasodni, többet venne el a jelenlegi életemből mint hozzáadna. Tudom milyen együtt élni valakivel, volt benne részem 10+ évig, köszönöm szépen soha többet. Ez nem azt jelenti hogy nincs nőm, mert van több is, kizárólag laza kapcsolat keretein belül. Rám már biztos ezt mondják hogy nem véletlen 🤣 41 F
jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

"Nem véletlen" Én ezt nem csak úgy értelmezem, hogy problémás az illető...


Nekem van egy bátyám, az életben nem akar se gyereket, se házasságot kötni. Kb. 8 éve együtt is vannak a barátnőjével, együtt is élnek , és semmi gond nincs.

Egyik sem kötelező.


Csak hajlamosak az emberek ítélkezni mindenki felett mielőtt kiderítenék mi miért van.

jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
A baráti körünkben ketten voltak, akik nem nősültek meg. A harmincas éveink közepén ismerkedtünk meg, mindkettő jól szituált, lakással, biztos anyagi bázissal, stabil munkahellyel rendelkező pasi volt. Ragaszkodtak a függetlenségükhöz, egyedül éltek, soha nem nősültek meg, élettársi kapcsolatuk sem volt.
jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút nincs azzal gond, hogyha valaki nem házasodik meg. Én nőként okosnak tartom az ilyen férfiakat, akik nem rontják el ilyen társadalmi eljárásoknak való megfeleléssel az életüket. Nekem vonzóbb is, mint egy elvált, megkeseredett apuka.
jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondom, hogy akinek párkapcsolata se volt. Nem kell megházasodni, hogy vk boldog legyen.
jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem is gond lehet. Együtt lakós párkapcsolat 11 éve volt utoljára (hajléktalan lánnyal), azóta futó kapcsolat sem volt. Dolgozom és mellette még tanulok. 172cm 110kg F43 INTP, programozás, híradástechnika, elektromos kerékpár építés. Ahányszor nyomoréknak neveztek ebbe az életbe amiért nem tudok kötélre mászni, annyi diplomát szeretnék!
jún. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hajrá báttya, én jövőre kezdem a gépészmérnök MSc-t😉
jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!