Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a pasik nem véletlen állnak rendőrnek?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy egy rendőr nem véletlen lesz rendőr és vigyázni kell azokkal, akik azok szeretnének ldnni. Sosem értettem miért mondják ezt.
jan. 23. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak rá kell nézni a rendőrség tevékenységére... Szégyen az egész.


Közrendőrnek (nem tudom, ez-e a helyes kifejezés) boldog boldogtalan elmehet, mindegy mennyire fogyatékos. Magasabb szinteken vannak értelmes emberek pl a gazdasági rendőrök. Na ők nem köztéren söröző fiatalokat vegzálnak, miközben barna embertásaink előtt sunyítanak, hanem valós bűntényeket tárnak fel megfelelő hozzáértéssel.

jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt mert nagyon sok köztük az agresszív, másrészt nagyon gyakori a kapcsolataikban a családon belüli erőszak.Értsd:verik a nőjüket, stb.

Szerinted mi lesz belőle, ha feljelented?Semmi.

Ez világszinten elterjedt dolog, nem csak Magyarországon.A munkahelyén(rendőrség) meg évekig eltusolják ezeket a dolgaikat következmények nélkül.

Én is ismerek sok rendőrfeleséget, akiket rendszeresen bántalmaz a párjuk.Nyilván tisztelet a kivételnek, de ez az igazság.

jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Bűnügyi nyomoznak (mint amilyen Colombo) jó lehet dolgozni.

Csak képzeljük el, milyen menő, amint a hapsi ballonkabátban megjelenik a bűntett helyszínén, és mindenki tiszteli, hogy itt van a Nyomozó Úr.

jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*bűnügyi nyomozónak
jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Én az összes rendőrt kedvelem, akit ismerek. Kisvárosban élek, az itteni járőrök az ismerőseim is. Párszor még haza is vittek, ha meglátták, hogy egyedül kullogok haza egy buliból. Nem tudom, hogy mennyi igazság van abban, amit fentebb írnak, szerintem ez inkább egy amolyan városi legenda.
jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Rendőrök többsége elég suttyó, vannak ilyen tipikus rendőrös sztereotípiák, ennek a többség meg is felel.


Példák:


Tányérsapka, idősebbeknél kiflibajusz!


GUMIBOTTAL KOPOGÁS! Ez már-már kötelező elem a magyar rendőröknél


"Jó napot!" köszönés hajnali háromkor!


Bunkón ejti ki a szavakat: "Tennap", "bódog karácsont, "Nédmá" stb.


A botoscigány indokolatlan vegzálása (az egyetlen normális cigó a környéken)


Sok esetben félrenézés, ha nem akarnak balhét


A legsunyibb helyekről trafipaxozás, közben a volán mögött tátott szájjal alvás!!!

jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Ahány rendőrt személyesen ismerek, mind agresszívak, hatalom mániások, lenézik a nőket. Én biztos nem állnék össze eggyel sem. Gondolj csak bele, vajon egy átlag jóskának mi a motivációja a rendőrré váláshoz? Hát nem a bűnüldözés meg a világ jobb hellyé tétele...
jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ismerkedek/ismerkedtem/ egy rendőrnek készülő fiúval, de pont olvastam, hogy 'redflag', ha az akar lenni.

Ezek alapján nem bánom, hogy mégsem úgy alakulnak a szálaim vele...

jan. 23. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a rendőröket mindenki gyűlöli, kivéve talán maguk a rendőrök, és a rendőrök családtagjai. Bár utóbbiban nem vagyok biztos.

Megtévesztő a nevük, mert bár a rend őrei ugye, de sokszor pont nem azt csinálják. Igazoltatnak, vegzálnak fiatalokat az utcákon, akik egyébként semmit nem csinálnak, max sokan vannak és "hoppá, na itt mi lehet, menjünk oda szépen, azt kérdezzük meg" alapon cseszegetik őket, a cigányok ellen sem lépnek fel, de amikor idős embereket kell kilakoltatni, abban aztán részt vesznek 10-en 20-an is akár. Lásd:. Mi Hazánk videói. Ott több ilyen is van, azért elég nagy szégyen az országnak is, hogy 1 idős nénire/bácsira 10 rendőr jut amikor kilakoltatják őket, egy bűnöző cigánybandára meg 1 rendőr se, de akkor mi a f*sznak van az oldalán a fegyver. Senkiházi rendőrök, én nagyon gyűlölöm őket, gondolom ez átjön az írásomból is (remélem).

Senki ne csodálkozzon, ha megvan a véleménye az embernek ezekről a "rendfenntartókról". Olyan ez, mint a cigányoknál. Ez nem előítélet, hanem tapasztalat. Kész. Pont.

jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9

És ilyenkor jönnek azzal az érvvel, hogy "dehát te sem kockáztatnád az életed egy cigány bandával szemben". Ja, csak én tiniket sem vegzálok, amiért elszívnak egy cigit meg söröznek a parkban.


Kicseszett gyáva emberek... A tűzoltók bemennek érted az égő házba, a katasztrófavédelmisek az életüket kockáztatják a biztonságunkért, a mentősök is gyakran veszélyes helyzetekben állnak helyt, és akkor ott vannak a rendőrök, akik semmiféle áldozatot nem hajlandóak vállalni. Mintha a tűzoltó a fán ragadt kismacskák megmentésénél veszélyesebb küldetésre nem vállalkoznának, mert hát az veszélyeeeeees...

jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!