Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi meg mit teszek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi meg mit teszek ki fb-ra, mikor a 3. - ik randit le mondtam(nem véletlen)?

Figyelt kérdés
Első randi k szuper jól sikerült nagyon kedves és érdeklődő volt, a másodikon már nagyon furcsa én pedig nagyon feszejezve éreztem magam, mintha nem is vele találkoztam volna múltkor. Kaptam a stílus nélküli választ a vissza utasitasra, de akkor miért nem törölt utána, miért nézeget? Elvégre én vagyok a minden rossz... N31
2020. okt. 17. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ránéz a facebookodra?
2020. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Onnan hogy látom ki nézte meg a story-t...
2020. okt. 17. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah, hogy a storyt már csodálkoztam, hogy a többi részt. Ebbe én nem látnék bele sokat. Én is szoktam random dolgokat ott megnézni, mert ott van felül az orrom előtt. De sokszor olyat is megnézek amit nem akartam, mert tovább megy egyből.


Amúgy a kérdésből nem jött le mi volt a gond a második randin. Meg ha onnantól nem volt szimpatikus neked, akkor miért fontos neked ez ennyire, hogy látta e a sztorid, és hogy kérdezz erről? még is akartad volna, csak valami félrement és ez bánt?

2020. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
31 évesen micsoda problémák... 😑
2020. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam nézni ismerőseim storyjait,olyat is,akivel nem feltétlen vagyok nagyon jóban.

Remélem nem vonnak le ebből következtetést.

2020. okt. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!