Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mennyire idős férfiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyire idős férfiakról mondják hogy "ha eddig nem házasodott meg, az nem véletlen" ?

Figyelt kérdés

jún. 25. 07:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos kor után a "piacon" lévő kínálat hasonlít a Tesco parkolói helyekre:vagy foglalt, vagy rokkant. :)

Ha valaki nem tud összehozni 40+-os életére egy működő párkapcsolatot, ott szerintem is valami gáz van... Azt nem kell eröltetni.

És mindegy, hogy ffi vagy nő.

jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vannak a dolgozók, meg a herék. Aki nem született szépnek, az fizeti az adót és túlórázik a családosok helyett. Viszont szabadabb. Bátrabban költ, bátrabban vált munkahelyet. Csak magával szúr ki, ha rosszul dönt, és senki nem tesz szemrehányást. Ez az, amit én is utálok. Másnak megfelelni, más előtt bánni a hibámat, amikor nekem az nem hiba, hanem siker.
júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!