Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú csak zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú csak zavaró számomra hogy 2 exe is magára tetováltatta a nevét. A fiú akarhatta ezt vagy csak véletlenül van ez így hogy 2 nője is ilyen volt?

Figyelt kérdés

A teljes neve van 2 nore tetovalva..lathato helyen mintha a fiue lenne az eletuk, mintha rajongok lennenek vagy en nem is tudom mar mit gondoljak.

Ez veletlen hogy 2 exe is ilyen gondolkodassal volt, hogy tetovalas kell a neverol vagy a fiu akarhatta ezt?

Nagyon zavaro ez, mivan ha osszejovunk es elvisz egy tetovaloszalonba?


jún. 19. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Veletlen
A fiu akarhatta
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem kötelező magadra tetováltatni.
jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anugy minket lany ugyanolyan ilyen teren, mindketto ejjel nappal pisztolgatta hogy mennyire szereti a fiut stb stb naponta tobb kepet is, az eletuk a fiurol szolt semmi masrol. A fiu soha nem tette ki oket, valoszinuleg tobb noje is volt egyszerre csak oo voltak a fixek. Mar akkor is ismertem a fiut onnan tudom ezeket.
jún. 19. 12:56
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Tudom, csak ez nekem fura. Ha tufnam fixre hogy a fiu akarta nagyon kiabrandulnek emiatt a gondolkoas miatt.
jún. 19. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

"A fiu soha nem tette ki oket, valoszinuleg tobb noje is volt egyszerre csak oo voltak a fixek."


És téged a tetkók érdekelnek, komolyan? Szerinted majd miattad megváltozna?

jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked ilyen ember kell, akkor itt nem a tetkó a legnagyobb gond.
jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első ex kitalálta ezt hülyeséget, aztán a következő barátnő elkezdett vele versengeni a pasiért, ezért ő is megcsinálta. Közben, mint írod, a pasi folyamatosan kereste a többi nőt. Ez valami nagyon zűrös szappanopera lehet, jobb ha nem veszel benne részt. Ha mégis, óvszerrel szexeljetek, és érzelmileg ne vonódj bele. Ameddig több jót ad, mint rosszat, élvezd. Utána viszont tipli, férj ez a pasi nem lesz, az 100
jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazi főnyeremény a csávó.

- több nője van egyszerre.

- felíratja a nevét a nőire, mint a stricik a nekik dolgozó prostikra

Mesélj még róla, lesz itt más is szerintem.

jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kunu Márió a palid? :D
jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!