Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavaró egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavaró egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha nem csinálja meg a házimunkát a párod, vagy nem csinálja meg amit kértél mert nincs èpp ideje ( akár huzamosabb ideig 1 2 délután) akkor mennyire zavar hogy akkor se kezd neki megcsinálni mikor ráér és kifújta magát, ergo mintha nem is lett volna szó korábban az adott dologról.

Persze 1x 1x előfordul h kimegy a fejéből de mindig?


máj. 29. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az, engem zavarna. Gondolom téged is zavar, ha kérdést tettél róla ki.


De ilyenek után én nem kérnék semmit sem.


"Ha nem csinálja meg a házimunkát a párod"


Ez meg szimpla igénytelenség.

máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez baromi zavaró.


Alapból nem kéne megkérnem rá, felnőtt ember.

máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1x-1x belefér, de ha rendszeres az nagyon zavaró.
máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nalunk nincs is hazimunka. Ha fozunk akkor kajálunk mosogatunk is. De javareszt egyikünk se eszik otthon szinte. Néha feltörlök takaritok, kb hetente.

Amugy munja haverok nonstop néha nem is alszunj egyaltalan merr annyi minden van hogy kevés a napi 24 is, bele se férne háimunka az életunkbe, meg azon témázni sem.

máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Én (részben) ezért is szakítottam.
máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!