Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, zavaró ez egy nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, zavaró ez egy nőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.,


Világ életemben egyedül boldogultam, elvált szülők gyermeke vagyok. Valahogy mindig magamról gondoskodtam. Lett egy szakmám, ami semmiképp sem a női vonalat képviseli, vannak lányok, de kevés a szakmában.


És nem rég úgy döntöttem, hogy nőként kamion sofőr leszek, ezt meg is valósítottam és Angliában kamionozok, kiköltöztem. Amikor beiratkoztam a jogsira a férfi kollégák nem akarták elhinni, amikor megcsináltam és felmondtam, sorra jöttek, hogy ez igen, erre sok férfi sem lett volna képes, hogy van egy álmom és így megléptem stb.



Szerintetek manapság a férfiak szemében vonzó, ha egy nő talpraesett és mindent is megtud valósítani, kitűz egy célt és megcsinálja vagy férfias, visszataszító jellem az ilyen számotokra?


2023. dec. 29. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

én is férfias szakmát választottam, és a férfi mellettem összement, több szempontból is, többet kerestem, több mindenem megvolt, és a kitűzött célokat elértem, őt valamennyire húztam magam után, de felnézni nem tudtam rá semmiért.

Ha párkapcsolatot szeretnél akkor vagy olyat keress akire felnézhetsz nem magassőágilag, mert aki kevesebbet ért el nálad az mindig fruszutráltabb lesz, vagy kihasznál és mögédbújik, te döntesz

2023. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem zavaró, tetszik az ilyen hozzáállás. A tesóm is volt, hogy kamionos szeretett volna lenni, de más lett. Tehát gratula:).
2023. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Ha a pasi is ilyen céltudatos nem, viszont más esetben úgy érezheti hogy ledominálod és erősebb, jobb vagy nàla
2023. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát jól sejtem, hogy a legtöbb férfi szemében ez sok egy nőtől és inkább lenéznek?
2023. dec. 29. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
A megfelelő férfi nem fog érte lenézni, a frusztrált, kisebbségi komplexusos kis pöcsökre meg tökéletres szűrő.
2023. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
két nagrág egy csárdában? vicces
2023. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
#4 lenézésnek semmiképp nem mondanám, inkább egyfajta szorongás, hogy te mint nagyjából átlagos férfi, kevés leszel egy ilyen nőnek.
2023. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
1. Itt te voltal a frusztralt te hulye phitsa ! Tobbet ertel el aztan lenezted !
2023. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na ezt nem értem, két csárdás... Én egy kapcsolatban maximálisan nőként viselkednek, nem uralkodom, de egyedül élvezve sem vagyok. Ugyanúgy bújok és szeretek, mint bármely másik nő. Annyi, hogy nem támaszkodó a férfi pénztárcája, nem az én jellemem.
2023. dec. 29. 14:26
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Számomra vonzó és motiváló is egy ilyen Nő! Gratulálok ahhoz, amiket eddig az életben elértél!

F

2023. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!