Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, zavaró ez egy nőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, zavaró ez egy nőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.,


Világ életemben egyedül boldogultam, elvált szülők gyermeke vagyok. Valahogy mindig magamról gondoskodtam. Lett egy szakmám, ami semmiképp sem a női vonalat képviseli, vannak lányok, de kevés a szakmában.


És nem rég úgy döntöttem, hogy nőként kamion sofőr leszek, ezt meg is valósítottam és Angliában kamionozok, kiköltöztem. Amikor beiratkoztam a jogsira a férfi kollégák nem akarták elhinni, amikor megcsináltam és felmondtam, sorra jöttek, hogy ez igen, erre sok férfi sem lett volna képes, hogy van egy álmom és így megléptem stb.



Szerintetek manapság a férfiak szemében vonzó, ha egy nő talpraesett és mindent is megtud valósítani, kitűz egy célt és megcsinálja vagy férfias, visszataszító jellem az ilyen számotokra?


2023. dec. 29. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kaminos nom nem lenne az fix, nekem fontos hogy estenkent egyutt fekudjunk le
2023. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezzel van a baj,tök ügyes vagy és talpraesett!Szerintem inkább az a gond,hogy kevés a FÉRFI,aki ténylegesen nőként képes kezelni,bánni veled.
2023. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem visszataszító, sőt, szerintem pozitívum, hogy életképes a nő. Az lehet csak hátrány, ha mindez a kapcsolatot is ledominálja, és a férfi nem érzi úgy, hogy rá szükség van.

F

2023. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!