Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom, mégis rá gondolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, mégis rá gondolok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahhoz hogy megértsétek a sztorit, több mint egy évet kell ugranunk az időben, amikor is én még csak elkezdtem a ismerkedni a randizgatással.

Mondhatni "sokféle" fiúval/férfivel találkoztam, de egyik sem tetszett meg olyan szinten, hogy a későbbiekben valami ki is alakuljon. Aztán jött egy áttörés... Nevezzük Z-nek. Z-vel azelőtt egy évvel már volt szerencsém irogatni, de valami miatt nem tetszett a stílusa, ezért a találkozóig nem jutottunk el. A következő évben meglátott egy társkeresőn és vette a bátorságot felvenni velem a kapcsolatot, végül pedig adtam neki egy esélyt. Kiderült hogy egy nagyon aranyos, irtó kedves srác, aki külsőre nagyon vonzott. Mondhatni sokat találkoztunk, viszont nem közelített és sokszor úgy éreztem, én szórakoztatom el őt, nem pedig fordítva.

Persze én sem voltam a legtapasztaltabb fél ebben a kezdetleges "kapcsolatban", maximum csak utaltam neki hogy legyen több, azonban Z nem értette.

Közben találkoztam a barátommal. Külsőre nem fogott meg, de ő megnevettetett és férfiasabb volt mint Z, kezdeményezett, láttam hogy nem félt.

Ennek eredményeképpen Z-nek elmondtam, hogy érzek és megszakadt a kapcsolat.


Na és most itt vagyok és ezt a kérdést fogalmazom meg. Tudniillik, Z-vel nem egy városban élünk, ezért igen kevés az esélye esetleges véletlen összefutásokra. Mégis, a lehető legrandomabb helyeken találkoztunk. Először láttam egy teljesen másik városban a nagyszüleim háza környékén. Utána én sétáltam, ő meg vezetett és úgy akadt össze a tekintetünk, szintén egy másik városban. Gondolom, ezek miatt nem tudom keverni a fejemből.

Szeretem a barátomat, ő az első számomra mindenben, mégis Z-re gondolok néhanapján.: "Mi lett volna, ha adok neki még időt?" "Miért nem vettem a kezembe az irányítást" "Vajon ha nála kötök ki, most mit csinálnék?"... és a társai. Baromi nagy bűntudatom van és szégyellem is hogy ilyen gondolatok jutnak eszembe...


Szerintetek ez miért van? Miért nem tudom őt csak szimplán elfelejteni? Még több mint 1,5 év után is miért gondolok rá?



jún. 10. 09:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve azt még hozzáfűzném, Z-vel semmi komoly nem történt. Csak egy kézfogás, semmi több.
jún. 10. 09:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jöttél össze a pasiddal, mert “jól meg akartad mutatni Z-nek”, hogy ha neki nem kellesz igazán, akkor van más. De valójában a mostani barátoddal inkább csak elvagy, nem nagy szerelem ez a részedről.
jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem vettem a kezembe az irányítást"


Nem lett volna illúzió romboló ez? Egy nagyra nőtt gyereknek tűnik, aki csak jobban néz ki a párodnál.

jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Ezt szajkózom itt, hogy a külső olyan szinten felértékeli egy nőben a másik felet, hogy hiába kedves, udvarias, hűséges az adott fél, mégsem ér fel a külsővel, tehát minden mindegy, az a pasi jobban megfogott külsőre, lehet ha összejöttél volna vele kiderült volna, hogy egy fatuskó, de a külső annyira felértékelődik, hogy jó lett volna bárhogy neked ő.
jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
#4 ezt ne vetítsd ki a nőkre, a férfiak ugyanilyenek. Mindegy, hogy a csaj bunkó, buta, flegma, lusta, anyagias, rideg, akármilyen negatív, ha jól néz ki, az nektek legtöbbször elég.
jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy hasonló esetem. Volt egy srác aki baromira jól nézett ki és a párom előtt ismerkedtem vele, de végül semmi komoly nem lett belőle. Én előtte jöttem ki egy szakításból, a srác is olyannak tűnt így elsőre, hogy szerintem rengeteg lánnyal beszél, nem tűnt hűséges típusnak. Úgyhogy lényegben hagytam, de ő is, annyi maradt belőle, hogy követtük egymást továbbra is. Csak írásban beszéltünk ilyenkor még. Utána hónapokkal később jött be a képbe a jelenlegi párom aki szintén baromira jól néz ki, bár talán külsőre a másik srác a mai napig jobban az esetem lehetne. Már együtt voltam a párommal egy éve amikor az a bizonyos srác ugyanarra az egyetemre, szakra jelentkezett, mint amire én jártam. Abban az időben sokat láttuk egymást, váltottunk is pár szót a régi ismerettségre, de lényegében csak a suliról beszélgettünk. Szimpatikusnak tűnt írásban is, élőben is, akkor már nem gondoltam róla, hogy olyan amilyennek előtte hittem. Viszont a kapcsolatom komolyságára nézve pár üzenetváltás és személyes beszélgetés után hagytam, mert nem akartam belefolyni. Akkoriban én is sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy mi lett volna ha… De ennyi. Amikor friss volt az élmény akkor agyaltam ezen utoljára, azóta azt sem tudom mi van vele és őszintén nem is érdekel. Valójában még mindig nem ismerem igazán, a külső pedig nem minden…

Én azt gondolom, hogy el fog múlni ez az egész magától, most csak azért agyalsz ezen mert láttad. Ez ilyen, nekem is ezért volt. Viszont nálam amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ment. Ha viszont te később sem tudod elengedni ezt akkor elgondolkoznék azon, hogy a megfelelő emberrel vagy e együtt.

jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
#5 Látszik hogy kb egyáltalán nem ismered a férfiakat annak ellenére hogy "egyszerűbbek" vagy csak a felszínes fajtával jöttél eddig össze. A legtöbb férfinak sokkal fontosabb egy nő személyisége mint te azt gondolnád. Kell a francnak egy bunkó, buta, flegma, lusta, anyagias, rideg, akármilyen negatív, nő. Nézzen ki akármilyen jól.
jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Baromi nagy bűntudatom van"

Miért?

júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!