Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hazudtam szuz vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam szuz vagyok de ket fiuval is voltam, megbocsajthato ez? Olah cigany lany vagyok.

Figyelt kérdés

Nem kalandnak indult az a ket fiu de manipulaltak nem mondtak el hogy ezt akarjak en talalkoztam veluk, tudom hogy en is hibas vagyok de feltem, egy elhagyatott helyen megalltak ejszaka es nem mertem ellenkezni. Evekkel ezelott volt, 5 eve, mindket eset kb fel ev alatt zajlott le. Hibaztam, tanultam belole azota sem ismerkedtem.

Viszont mivel en olah cigany vagyok es ferjnek is azt akarok igy azert vannak gondjaim ebbol mert azt hazudtam most egy fiunak hogy szuz vagyok.

Egy olah cigany fiunak fontos, hogy szuz legyen a lany ha felesegnek akarja.

Nagyon rosszul erzem magam emiatt, amugy mar tul vagyok azon ami tortent, megeltem.. de egy eletre nyomott hagyott bennem es nem tudom hogyan fogok igy "tisztessegesen" ferjhez menni.

A magyarokat nem erdekli a szuzesseg, ismekedtem 2 magyarral nem erdekelte oket voltam e mar valakivel, sot egyertelmunek tartottak hogy voltam es nem zavarta oket. De nem akartam oket, nem tudtam magamra eroltetni egyiket sem , pedig egyszerubb es tisztessegesebb lenne hazugsag nelkul ismerkedni.

Megbocsajthato ez? Vagy ha lefekszunk es erezni fogja hogy nem voltam szuz kivag egybol?

Egyaltalan erezne fizikailag? 5 eve tortent, mindket fiuval 1x voltam. Azert 5 ev sok ido..

Legszivesebben elmondanam az igazat de nem merem..inkabb deruljon ki akkor ha lefekudtunk vagy ha nem derul ki akkor egy eletre lesz egy titkom de legalabb tisztessegesnek fog tartani.


júl. 6. 20:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20! Te megbuktál szövegértésből?🤔 Mutasd már meg, hol írtam hogyha nem vérzik, tudni fogják, hogy hazudott? 🤦🏽‍♀️ Ez egy oláh cigány hagyomány, hogy szűz lányt kell elvenni. Ha tudnál olvasni, látnád, hogy azt írtam, hogy mitől tekintik szűz lánynak, azt ŐK tudják, mivel én nem vagyok oláh cigány. Ez lehet onnantól, hogy a lány azt állítja, a véres lepedőig BÁRMI. De az biztos, hogy nem fogja felülírni, hogy gyikes Mancika mit gondol erről a témáról.

"azt írtad a nők 90%a vérzik. Erre írjuk itt többen magunkról hogy hogy volt"

És? Mivel alig véreztél, te is a 90százalekba tartozol, aki meg egyáltalán nem, az a tízbe. Mi a probléma? Egyébként amíg nekem okoskodsz, már rég utana olvashattal volna, mit írnak erről a nőgyógyászok. "Általában vérzéssel jár. Nem mindig, mert gyakran már a szexuális élet megkezdése előtt sérült." A "nem vérzők" egy része olyankor vérzik. Mint pl.tesóm, aki még gyerekként p.n@val ráesett egy beton gerendára. Na, ő akkor vérzett.

"És vedd be a mai frontinod."

Nem szedek semmit, ugyanis nincs mire. Egyébként se szedhetnék, mivel terhesen nem lehet😁 Szóval neked is le kéne állnod vele.

Kádár-korszak nem tudod, mikor volt, mi?

júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%

De minek feltetelezgetsz ilyeneket hogy lehet hogy véresnek kell lennie a lepedonek hogy elhidjek hogy szűz volt? Ha nem tudsz valamit nem hallottad még hogy okosabbnak tűntél volna ha csendben maradsz?


És még mindig nem értem honnan szeded hogy be kéne boritania a lepedőt a vérnek. Mert nálad úgy volt akkor ez az általános?


Inkább azon gondolkoznal mennyire felelősségteljes ötlet negyven felett gyereket vállalni. 🤦‍♀️

A kádár korszak meg szándékos sértés volt, de látom még ezt se sikerült érteni..

júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22! Ki feltételezi, te agytröszt?😂

"Azt neked kéne tudni, a fiúkat mennyire szokás nálatok felvilágosítani. Vár-e "bizonyítékot" stb. Én se szűz nem vagyok, se oláh cigány. Fogalmam sincs, nálatok, hogy működik."

Lefordítsam neked magyarról, magyarra??? Azt a kérdezőnek kéne tudni, az oláh cigány hagyományok szerint elvárnak-e "bármit" vagy elég bemondásra szűznek lenni. Én nem tudom, mivel nem vagyok oláh cigány. A kérdezőnek meg attól függően fognak hinni.

"Én még mindig nem értem honnan szeded hogy be kéne boritania a lepedőt a vérnek. Mert nálad úgy volt akkor ez az általános?"

Hol írtam ilyet, hogy be kéne borítania, te nagyon okos?🤣 Igen, nálam kb 2csepp vér volt az "általános", mint írtam, de látom, azt se sikerült értelmezned.

"Inkább azon gondolkoznal mennyire felelősségteljes ötlet negyven felett gyereket vállalni. 🤦‍♀️"

Bocs, hogy tőlem kell megtudnod, de 30 évesen is felfordulhatsz, szóval ezen gondolkodjál te, ha nincs jobb dolgod.

Az óvodás bibibi, én vagyok a fiatalabb játékodba nem vagyok hajlandó belemenni, sőt a további f@szságodra se válaszolok. Nem is értem, eddig is miért vitatkoztam hülyékkel. További jó csevegést magaddal.

júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Romani Krisz mit mond ilyen esetben?
júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!