Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtható, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható, ha valakinek a párja alkohol befolyása alatt mással flörtöl?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alkohol semmire sem mentség. Annyit kell inni, hogy ne legyen hülye az ember.
2021. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden megbocsájtható, csak le kell vonni a következtetéseket.

Aki annyit iszik, hogy elveszti az ellenőrzést, az nem megfelelő párnak. Ha mégis őt választod, akkor lesz egy gyámolítottad, akire vigyázni kell.

Aki viszont szándékosan mással flörtöl, azt ott helyben kell kirúgni.

2021. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol csak szar kifogás, mint a "zidegállapotba vótam" egyes testi sértések után.
2021. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholt azt pont arra hasznaljak h ra lehessen mindent fogni


Buntetougyben viszont nem hülyék nem enyhito soha az alkoholos befolyasoktsag.sőt.

2021. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pia a gyengék kifogása. Milyen rohadt érdekes, mikor én szerelmes vagyok, részegen csak agresszívebben koptatok le másokat, mint józanabban, nem pedig az elveimet köpöm szembe... Ne félj, a részeg ember ugyanazt gondolja, mint a józan, csak radikálisabban. Ez nem valami drog, hogy sárkányokat láss tőle, amiket gyermeki vágyad meglovagolni. Ez csak alkohol, oldja a gátlásokat és kihozza belőled azt a fertőt, ami vagy.
2021. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Reszegen nem szamit a megcsalas
2021. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 moozygoo ***** válasza:
100%

Részemről nem, olyan párt keresek aki engem szeret, engem akar akkor is ha józan, akkor is ha részeg, ha legyeskednek körülötte a pasik tudja kezelni a helyzetet és elküldje őket, ne hagyja magát és ne álljon bele a flörtökbe.


Szeretnék olyan társat találni, akiben megbízhatok ilyen téren.

Vallom hogy még egy kapcsolatban levő embernek is kell privátszféra, én idő. Időnként had menjek el én is a haverjaimmal meg ő is a barátnőivel bulizni, és mikor ilyen van, legyen ő is nyugodt bízzon bennem hogy nem csalom meg, nem mások alá nyúlkálok egy discoban, és had bízzak meg én is benne nyugodt szívvel hogy nem lesz semmi baja illetve épp nem szétfogdossák valami koncerten.

2021. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a flörtölés nem megcsalás és nem is tartom tiltottnak (bizonyos keretek közt).


Nyilván meztelen/felmeztelen képek cseréje, egyértelmű szexuális célzások, az nem fér bele, de van az a laza flört ami poenkodás, meg egymás agyának húzása ahol mégis tudja a 2 fél hogy ez több mint sima haveri vicc, de mégsem lépnek á egy határt.


Bókolva is lehet úgy flörtölni hogy bizonyis határokat megtartunk.


Szerintem ebben semmi rossz nincs, mindenkinek jól esik ha más is vonzónak találja.


Az alkohol viszont mindenre rossz kifogás.

2021. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Flörtölni lehet bizonyos keretek között.

De nekem alkoholosan is van amúgy önkontrolom... Na meg sosem jutok odáig, hogy ne tudjak magamról. De ha mégis odajut az ember, az a belső hang megnyilvánulása.

Amikor szerelmes voltam xy-ba, ittasan is csak őt szerettem, rá sem néztem másra.

2021. szept. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!