Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mennyire tolerálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyire toleráljátok, ha a párotok, férjetek részegen megy haza?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Semennyire.
Ha néha előfordul, elnézem.
Ha csak enyhén csiccsent be mindig, akár rendszeresen is elnézem. (De ne menjen az egészség, házasság, család, munka, egyéb fontos dolgok rovására.)
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nagyon ritkán fordul elő, akkor elnézem. Általában akkor szokott jobban becsiccsenteni, amikor a közös barátainkkal együtt megyünk valahova. Ilyenkor pedig amúgy is tudok rá figyelni (jól bírom az alkoholt, de nem is iszok sokat), tudom hol vannak a határai.
2021. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. kétévente egyszer fordul elő ilyen, ezért elnézem.
2021. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
1X tehetné meg.
2021. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Max. évente 1x.
2021. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mi szoktunk bulizni járni együtt, mindketten becsipunk, de egyikünk se mászik négykézláb az úton, vagy ilyesmi. Ha elmegy a haverokkal és isznak, az néha belefér. Ha rendszeressé válna, vagy durván részegen járna haza, az már más.
2021. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha belefér, nem csinálok belőle ügyet. Nem rendszeres és amúgy sem lesz tőle agresszív vagy teljesen hülye, max beszél össze-vissza és bealszik a kanapén.
2021. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Részemről zéró tolerancia van.
2021. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor általában én sem vagyok szomjas, mert együtt szoktunk menni, szóval nem igazán érdekel. 😅
2021. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs, mert soha nem fordult még elő ilyesmi. Céges buli alkalmával persze szokott inni, de soha nem jön haza csatak részegen.
2021. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hazamenetel részét tolerálom nehezen, nem a részegség részét. Ha berúg a haverjaival, akkor nyugodtabb vagyok, ha utána ott alszik náluk és reggel jön haza, nem utazza át a várost egyedül éjjel részegen.
2021. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!