Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkohol hatása alatt állt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol hatása alatt állt, de bántott a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már a kezdetek kezdetén egy minimális alkohol után rajtam töltötte ki a dühét egy haverja miatt. Velem kiabált és még ő volt felháborodva. Ezt később sikerült rendeznünk, minden jól ment. Sörpongoztunk, mind a ketten kicsit becsíptünk. A buli vége felé mindenki lefeküdt hajnalban pihenni, amikor összevesztünk azon, hogy az egyik haverját össze kellene szedni az udvaron. Ő már akkor az ágyban feküdt, nem volt hajlandó felkelni nekem segíteni. Próbáltam győzködni és bökdöstem a kezét, hátát..ezek után ő két hatalmasat csapott a kezemre, mondván hogy hagyjam végre békén, nem érdekli a haverja. Hatalmas vörös nyom maradt a kezemen és pofon vágtam. Erre megragadta a nyakamat és megmarkolta a hajamat is, áthúzott a testén keresztül..a fejemet az ágyra nyomva. A lábam alig ért a földre,..alig kaptam levegőt, nem is tudtam hirtelen mit mondani, a nyakam roppant..utána pánikba esve elkezdtem csapkodni az arcát annak reményében hogy elenged. Végül elengedett..utána ott hagytam. Ő nyugodtan aludt utána..aznap este meg kaptam a bocsánatkérő üzeneteket.

Tudom, hogy én is hatalmas hibát követtem el amikor megütöttem..nem kellett volna..

De nem tudom mit tegyek.

Majdnem 4 év alatt ez a negyedik ilyesmi eset...de az eddigi legdurvább is.



2021. júl. 4. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat te bolond vagy. Szeresd mar magad jobban és hagyd el ezt a vadállatot...
2021. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Hát mit szeretnél tenni? Mi fér neked bele? Képes vagy ezt elviselni, megbocsátani, vagy félsz tőle? Tudod ezek után azt érezni, hogy ő szeret téged, és bíztok egymásban? Meg tudsz neki bocsátani, el tudod fogadni a hibáját? Ő felfogta, hogy mit csinált és sajnálja igazán?

Ezek számítanak.

2021. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Megtaposnám álmában, majd kidobnám a francba.

Ha te nem ezt teszed (legalább az utóbbit), megérdemled a sorsod.

2021. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas!!!!!!!
2021. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első eset után kellett volna kidobni, de jobb most, mint később.

Nem értem, miért kérdés ez neked.

2021. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Megérdemlitek egymást. A haver meg 30 fokban jól el lett volna az udvaron.
2021. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Kapásból alkoholistával nem szabad kezdeni. Olyannal sem aki "hát én csak szeretem a piát, mert jóú az" kijelentéseket tesz.


Aztán most szépen elköltözni onnan, életteredből eltávolítani az alkoholistát.

2021. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A cím helyesen:

"Alkohol hatása alatt állt, ÉS bántott a barátom."

Te is tudod a választ.

2021. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Szakítás, feljelentés!!!!! 39N
2021. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha az első ilyen eset után nem állsz fel és hagyod ott a vérbe, megérdemled, hogy agyon verjen. Ha nem tart mellette se gyerek, se lakás törlesztő részlet, úgy meg pláne, mert egyszerűen nincs mire fogni. Bár gyerekkel is el kell hagyni egy ilyen phaszkalapot, mert ennél még a semmilyen apaminta is jobb.

Keresd fel a legközelebbi pszichológust, mert aki nem, hogy 4 évet, de 4 hónapnál tovább tűr egy ilyen phasz mellett, annak szakember kell.

2021. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!