Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok ha egy lány részegen el kezd sírni?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz? Vagy attól függ h alapból mit gondoltok az adott csajrol?

2020. máj. 9. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Első körben azt, hogy nem bírja az alkoholt. Nem mimdegy, hogy miért sír, mert sok mindent összehordhat ilyenkor, de lehet tényleg baja.
2020. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Az én szemembe már az géz, hogy részeg.. innentől kezdve el is játszotta minden esélyét nálam.
2020. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BigUncleZ ***** válasza:
65%
Ha elfogy a pia engem is a sírás kerülget.
2020. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

A sírás az már az a részegszégi szint ami után nemsokkal jön a kóma.


Valszeg az lenne az első gondolatom hogy "Francba, ezt ma nem dugom meg"


22F

2020. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Kb mint utolso, csak elgondolkoznek azon h vajon ha megvigasztalom utana lesz szex?
2020. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy jutott eszembe h egyszer egy társaságban egy szép csaj beb*szott es ott bogott es gondoltam h de szánalmas, de több fiu is elkedzte h jajj de kis édes, meg cuki... én meg arra gondoltam h ha ez vmi ronda csaj lenne akkor mindeki csak nézne hogy mi van már
2020. máj. 9. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén szólva... én pasiként válaszolok. És amikor letoltam a saját „crying at the discoteque” előadásomat, akkor csomóan jöttek oda, hogy felvidítsanak (voltak köztük jó csajok is (bár részegen a franc tudja... szép volt a sziluettjük 😃 )). Valahogy ezt az emberek átérzik. Valószínűleg sokan átéltünk hasonlót.
2020. máj. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gáz? Nő vagyok, és nem egyszer volt olyan, hogy részeg pasi bőgött a vàllamon, és a legtöbbet azon az este ismertem meg...

Nem tudom, hogy lehet ennyire berúgni, én max nevetek, meg táncolok, de bőgni nem tudom, hogy lehet ivás közben. Ahogy az sem értem, hogy lehet annyira berúgni, hogy valaki ne emlékezzen arra, hogy megdugtàk.

2020. máj. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond.
2020. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra a részegség visszataszító, így a sírás már nem oszt, nem szoroz :)
2020. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!