Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkohol hatása alatt állt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol hatása alatt állt, de bántott a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már a kezdetek kezdetén egy minimális alkohol után rajtam töltötte ki a dühét egy haverja miatt. Velem kiabált és még ő volt felháborodva. Ezt később sikerült rendeznünk, minden jól ment. Sörpongoztunk, mind a ketten kicsit becsíptünk. A buli vége felé mindenki lefeküdt hajnalban pihenni, amikor összevesztünk azon, hogy az egyik haverját össze kellene szedni az udvaron. Ő már akkor az ágyban feküdt, nem volt hajlandó felkelni nekem segíteni. Próbáltam győzködni és bökdöstem a kezét, hátát..ezek után ő két hatalmasat csapott a kezemre, mondván hogy hagyjam végre békén, nem érdekli a haverja. Hatalmas vörös nyom maradt a kezemen és pofon vágtam. Erre megragadta a nyakamat és megmarkolta a hajamat is, áthúzott a testén keresztül..a fejemet az ágyra nyomva. A lábam alig ért a földre,..alig kaptam levegőt, nem is tudtam hirtelen mit mondani, a nyakam roppant..utána pánikba esve elkezdtem csapkodni az arcát annak reményében hogy elenged. Végül elengedett..utána ott hagytam. Ő nyugodtan aludt utána..aznap este meg kaptam a bocsánatkérő üzeneteket.

Tudom, hogy én is hatalmas hibát követtem el amikor megütöttem..nem kellett volna..

De nem tudom mit tegyek.

Majdnem 4 év alatt ez a negyedik ilyesmi eset...de az eddigi legdurvább is.



2021. júl. 4. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen buta nőket komolyan.Hogy tudsz ilyen emberrel lenni? Az,hogy rácsap a kezedre,az sem normális dolog.Egy elmebeteg vadállat,hagyd el a francba azonnal! Most csak a kezedre csap meg ráncigál pár hónap múlva meg majd egyszerűen megver mert ahhoz van kedve..
2021. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%
Annyit kell tudni, hogy részegen megcsalás sincs.
2021. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg az ajtót neki. Nem értem a kérdést se.


Ha bánt téged ittas állapotban, vagy józanul akkor nem tisztel téged. Miért élnél egy ilyennel, mikor találhatsz olyat aki tényleg megbecsül?

2021. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy leírd, hogy "de szeretem", mert esküszöm, hogy felakasztom magam...
2021. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nem iszik olyan rendes"
2021. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát már háromszor bántalmazott előtte, de te olyan hülye vagy, hogy nem rúgtad még páros lábbal.


Akkor ne nyavalyogj.

2021. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez innentől nem lesz jobb. Szakíts vele, mert lehet, hogy legközelebb ottmaradsz az ágyon...
2021. júl. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem válj el tőle, nem semmi hogy az alkoholista vadállatokat hamarabb megtalálja a szerelem mint engem aki becsületesen eljár dolgozni és még mellette edz is! Bevallom én is szoktam inni de nem mindennap és nem sokat meg ha iszok én inkább kedves és odafigyelő vagyok nem vadállat!
2021. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!