Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha betegség miatt eltűnik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegség miatt eltűnik a másik pár napra megbocsájtható?

Figyelt kérdés
2023. dec. 15. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezd meg, hogy van-e olyan jól, hogy tudjon fogadni, mert szeretnéd meglátogatni, és vinnél neki valamit, amire szüksége van.
2023. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nálam nem. Mi az, hogy nem képes egy egy mondatos üzenetet küldeni vagy felhívni
2023. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha még nem alkottok egy párt?
2023. dec. 15. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Akkor is. Szerintem az ilyet nem érdekled eléggé.
2023. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én viselkedtem így, de már azt is szégyelltem hogy x napja csak nyavajogni tudok neki hogy nem érzem jól magam, és annyira rosszul lettem hogy szedtem be altatot mert akkor nem voltam rosszul, és elszaladtak a napok. És nagyon sajnálom hogy ezt tettem de semmire nem volt energiám. Nem tudom hogy kérjek bocsánatot.
2023. dec. 15. 22:31
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy együtt vele, de már számon kéred ilyen miatt? ejnye
2023. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem, és nálam pont semmit nem ér a bocsika.


A bizalom elveszett. A ghostingolás nem egy szép és kedves dolog, szóval nálam kuka az ilyen. Mármint nem is adok esélyt semmire.

2023. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kaptam megbocsátást :D most vagy az van hogy tényleg megérti és mert kedvel ezért elnézi, vagy hülyíteni akar úgyis és neki mindegy alapon van az egész…

Amúgy nem vagyok eltűnős típus, de tényleg padlóra tett az egész, azt hogy szedtem rá gyógyszert meg ciki volt bevallani, legalábbis neki nagyon..

2023. dec. 15. 23:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 2 napig abszolút nem voltam elérhető. Páromnak csak annyit mondtam telefonba hogy mi a bajom. Olyan görcseim voltak, levegőt se volt kedvem venni. Plusz kórházba voltam.


Nem mindegy mi a baja, szól e hogy mivan, stb...

N 31

2023. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
8 Hallod a te párodat klónozni kellene, egy pasi aki hagy aludni mikor rosszul vagy, és nem sértődik meg, 1000-ből 1.
2023. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!