Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha betegség miatt eltűnik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegség miatt eltűnik a másik pár napra megbocsájtható?

Figyelt kérdés
2023. dec. 15. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Ismerkedési időszakban az a baj ezzel hogy lekoptatásnak tűnik, manapság a ghosting mindennapos és egyértelmű jelei vannak ezért mindenki egyből arra gondol. persze ha félreértés akkor abszolút megbocsájtható egyébként csak ezt tisztázni kell.
2023. dec. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb ezeket előre tisztázni, mert nagyon könnyen félreérthető. Manapság szerintem mindenkinek megvan az az érzés, hogy elméletileg tökéletesen haladt minden aztán a másik fél fogja magát és szó nélkül ghostingol. Még ha előtte ő is áradozott rólad. Ezek eléggé kiégetős dolgok.

Szóval ilyen eltünésnél is simán összekeverhető, és a legszebb előzményeket is képes megmérgezni, vagy épp teljesen elrontani. Manapság nehéz ügy bizalmat elvárni, mert undorító módon bánnak egymással az emberek, ezáltal a sérülések is egyre gyakoribbak. És ez tényleg félreérthető.

Tehát aki fontos neked (még ha csak ismerkedés is, mert érzed benne hogy leendő potenciális partner, vagy csak simán közelebbinek érzed már őt), ott szerintem megéri azt a pár sort rááldozni hogy tudasd vele mi újság. Ha szégyenled a helyzetet, annyit is elég hogy pár napig nem tudsz lenni mert nem érzed jól magad. Ha normális ember ő is, akkor meg fogja érteni, és megvár téged.

2023. dec. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!