Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hazudtam szuz vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam szuz vagyok de ket fiuval is voltam, megbocsajthato ez? Olah cigany lany vagyok.

Figyelt kérdés

Nem kalandnak indult az a ket fiu de manipulaltak nem mondtak el hogy ezt akarjak en talalkoztam veluk, tudom hogy en is hibas vagyok de feltem, egy elhagyatott helyen megalltak ejszaka es nem mertem ellenkezni. Evekkel ezelott volt, 5 eve, mindket eset kb fel ev alatt zajlott le. Hibaztam, tanultam belole azota sem ismerkedtem.

Viszont mivel en olah cigany vagyok es ferjnek is azt akarok igy azert vannak gondjaim ebbol mert azt hazudtam most egy fiunak hogy szuz vagyok.

Egy olah cigany fiunak fontos, hogy szuz legyen a lany ha felesegnek akarja.

Nagyon rosszul erzem magam emiatt, amugy mar tul vagyok azon ami tortent, megeltem.. de egy eletre nyomott hagyott bennem es nem tudom hogyan fogok igy "tisztessegesen" ferjhez menni.

A magyarokat nem erdekli a szuzesseg, ismekedtem 2 magyarral nem erdekelte oket voltam e mar valakivel, sot egyertelmunek tartottak hogy voltam es nem zavarta oket. De nem akartam oket, nem tudtam magamra eroltetni egyiket sem , pedig egyszerubb es tisztessegesebb lenne hazugsag nelkul ismerkedni.

Megbocsajthato ez? Vagy ha lefekszunk es erezni fogja hogy nem voltam szuz kivag egybol?

Egyaltalan erezne fizikailag? 5 eve tortent, mindket fiuval 1x voltam. Azert 5 ev sok ido..

Legszivesebben elmondanam az igazat de nem merem..inkabb deruljon ki akkor ha lefekudtunk vagy ha nem derul ki akkor egy eletre lesz egy titkom de legalabb tisztessegesnek fog tartani.


júl. 6. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Erezni fogja fizikailag hogy hazudtam
Nem biztos hogy eszreveszi 5 ev sok ido
23 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
2024 van. Tökmindegy hogy hány broki volt már benned. A leendő férjed is el fog járni qrvázni meg ide-oda melletted,szóval nem kell ezt a kis dolgot felfújni. Csak szüljed majd a pujákat futószalagon,ennyi a lényeg.
júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Döntsd el, hogy mi a fontosabb. A hagyomány vagy az őszinteség.
júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Istenem ne légy oláh cigányal, ilyen egyszerű m
júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az őszinteség fontos, plusz könyebb lenne a lelkednek is.
júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Senkiről sem lehet biztosra megmondani hogy szűz-e. Vannak akiknek alapból tágabb a szűzhártyája és nem véreznek, mikor elveszitik, és olyan is van, hogy csak úgy magától átszakad, pl sportolás/biciklizés közben. De tág nem lettél ettől az biztos.


(nem akarok belepofázni, de valszeg jobban járnál hosszú távon, ha valaki olyat keresnél, aki elfogad. mert 100% hogy van olyan férfi, akit nem érdekel az előéleted, és aki mellett nem is érzed úgy, hogy rákényszeríted magad. max tovább tart az ilyet megtalálni)

júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Előszöris nem az őskorban élünk, hogy szüzen kelljen férjhez menned, máskülönben egy ócska prosti vagy a férfi szemében!

Másodszor igenis kell tapasztalatot szerezned és megismerned a testedet, és egyáltalán nem támogatom a házasság utáni szexet, mert mi van ha szexuálisan nem is passzoltok? Természetesen nagyon sajnállak, mert nem ilyen módon kellett volna tapasztalatot szerezned, amiről te nem tehetsz!

Én őszinte lennék az adott illetővel, és ha emiatt nem kellenék neki, akkor menjen a bús francba! A te tested a te tulajdonod, nem vagy más tulajdona, hogy még azelőtt ítélkezzen feletted, mielőtt az életedben sem volt! Árucikk sem vagy, amiért vadi új állapotban kellene téged átvennie, és más nem nyúlhat hozzád őelőtte! Egy nő becsülete, és hogy milyen jó ember egyáltalán nem ezen múlik!

Rengeteg nőt ismertem, akiknek a férjükön kívül nem volt más, a férjeik meg szétcsalták őket ugyanúgy, és boldogtalanok voltak mellette!

júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Nincs veled semmi gond, de ha neked ez annyira fontos, plasztikai sebész egy apró kis műtéttel megoldja.

Nem az első lennél ilyen műtétre, sokan kérték már.

júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

"Egyaltalan erezne fizikailag? 5 eve tortent, mindket fiuval 1x voltam. Azert 5 ev sok ido.."

És mit gondolsz, mi történt 5 év alatt, visszanőtt a szűzhártyád?🤣

Csak a biosz órákat lógtad el vagy hagyományotok szerint abbahagytad a sulit 4általános után?

A többiek csak vigasztalni akarnak. De, 90%-ban van vérzés a szűzhártya elszakításánál.Gondolom, nálad is volt. Nem véletlenül kellett régen körbehordozni a véres lepedőt a nászéjszaka után. Ha olyan gyakori lett volna, hogy nincs vérzés, nem lett volna feltétel. A tévhittel ellentétben érezhető is, de egy "szűz fiú" nem valószínű, hogy tudná, mit kell érezni. Azt neked kéne tudni, a fiúkat mennyire szokás nálatok felvilágosítani. Vár-e "bizonyítékot" stb. Én se szűz nem vagyok, se oláh cigány. Fogalmam sincs, nálatok, hogy működik.

júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Most mondhatjatok szerencsétlennek hogy ez így úgy rendben van meg természetes.

Igen, nekünk magyaroknak természetes, sőt az a fura ha valaki szuzen megy férjhez, de ez rajta nem segít, mert egy másik kultúrában nevelkedett, másképp gondolkodnak, társadalmi nyomás nehezedik rá stb.


Kérdező, nem biztos hogy kiderul. Mindenki más, de én pl mikor elvesztettem a szüzességem nem úgy működött hogy na, első szex fájt aztán minden rendben volt. Hanem kB két hónapig minden szex fájt. De mindig egy kicsit kevésbé. Szóval nem mondhatnam hogy a harmadik az olyan hű de kellemes volt.. Sőt, amikor hónapokig nem szexeltem és aztán újra akkor megint voltak kellemetlensegek.

Most azt hogy te anatómiailag milyen vagy nem tudhatjuk.


Ahogy azt sem hogy kivel fogsz megallapodni. Ha úgy érzed megbizhatsz majd az adott illetőben és azt gondolod képes lenne jól reagálni a dologra akkor én elmondanam. Nem azért mert szerintem nagy dolog, az én lelkem elbirná, de ezek szerint a tiéd nem annyira, szóval könnyebb lenne neked így.

júl. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

#8 ezzel a szűzesség elvesztése esetén vérzéses dologgal nem értek egyet!

Én nem véreztem egyáltalán az elsőnél, és a többi alkalomnál sem, és van jó pár lány ismerősöm ak szintúgy nem! Olvass nyugodtan utána a neten!

júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!