Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hazudtam szuz vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam szuz vagyok de ket fiuval is voltam, megbocsajthato ez? Olah cigany lany vagyok.

Figyelt kérdés

Nem kalandnak indult az a ket fiu de manipulaltak nem mondtak el hogy ezt akarjak en talalkoztam veluk, tudom hogy en is hibas vagyok de feltem, egy elhagyatott helyen megalltak ejszaka es nem mertem ellenkezni. Evekkel ezelott volt, 5 eve, mindket eset kb fel ev alatt zajlott le. Hibaztam, tanultam belole azota sem ismerkedtem.

Viszont mivel en olah cigany vagyok es ferjnek is azt akarok igy azert vannak gondjaim ebbol mert azt hazudtam most egy fiunak hogy szuz vagyok.

Egy olah cigany fiunak fontos, hogy szuz legyen a lany ha felesegnek akarja.

Nagyon rosszul erzem magam emiatt, amugy mar tul vagyok azon ami tortent, megeltem.. de egy eletre nyomott hagyott bennem es nem tudom hogyan fogok igy "tisztessegesen" ferjhez menni.

A magyarokat nem erdekli a szuzesseg, ismekedtem 2 magyarral nem erdekelte oket voltam e mar valakivel, sot egyertelmunek tartottak hogy voltam es nem zavarta oket. De nem akartam oket, nem tudtam magamra eroltetni egyiket sem , pedig egyszerubb es tisztessegesebb lenne hazugsag nelkul ismerkedni.

Megbocsajthato ez? Vagy ha lefekszunk es erezni fogja hogy nem voltam szuz kivag egybol?

Egyaltalan erezne fizikailag? 5 eve tortent, mindket fiuval 1x voltam. Azert 5 ev sok ido..

Legszivesebben elmondanam az igazat de nem merem..inkabb deruljon ki akkor ha lefekudtunk vagy ha nem derul ki akkor egy eletre lesz egy titkom de legalabb tisztessegesnek fog tartani.


júl. 6. 20:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%
#10! Akkor ti a 10százalékba tartoztok🤷🏼‍♀️
júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
#11 ha utánaolvasol akkor baromira nem 10 %, hanem jó az 60 %nak is, mivel csináltak róla statisztikát egy cikkben azt hiszem Angliában erről!
júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
13%
#12! Ezek a "statisztikák" mind önbevalláson alapulnak, úgy is kell kezelni. Kérdezz inkább egy orvost, biztos szívesen elmagyarázza neked az anatómiáját, mert az viszont valós.
júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
14# A lényegen nem változtat! Velem együtt rengeteg nő van, aki egyáltalán nem vérzett! Ennek számos oka van, úgyhogy már nem az őskorban élünk, hogyha nem vérzik akkor egy k*rva!
júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Lehet százalékokról vitatkozni, de ha a kérdező párjának esetleg az a szent meggyőződése, hogy egy szűz lány igenis vérzik, akkor a kérdező hiába magyarázná, hogy ő bizony egy ritka 10%-ba tartozik.
júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%

#13 Mindig olyan baromi tragikomikus látni, hogy valaki a filmes klisék és a saját félreinformáltsága alapján kardoskodik valami mellett, téved, és amikor egy másik ember kijavítja, akkor nem hogy lecsitulna, hanem inkább a hivatalosan, orvosok/szakértők által elfogadott álláspontot is hazugságnak hívja. Mert ő nem tévedhet, mindenki más hazudik!!


Dunning-Kruger hatás a köbön.

júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16! Most magadról beszélsz? 🤣

Én mondtam, hogyha már ennyire behatóan érdekel a téma, ORVOST kérdezz róla, ne velem vitatkozz, mert engem egyáltalán nem érdekel és nem is érint. Válaszoltam a kérdésre a kérdezőnek úgy, ahogy én gondolom, ehhez neked is jogod van. Csak amíg én le tudtam zárni, te egy valamikor valahol olvasott statisztikán lovagolsz, mintha tény lenne, meg megkérdezted 2 barátnődet és játsszod itt a szakértőt🤣 Őszintén, kit érdekel, melyik barátnőd mennyit vérzett? Mindenki tudja, hogy van, aki nem vérzett. És? Lezárhatjuk a témát végre, vagy látsz még benne fantáziát?😂

#13

júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

Én véreztem anno, de nem olyan látványosan. A lepedő egyáltalán nem lett véres, szex után elmentem pisilni, akkor egy kicsit véres volt, és egy tisztasági betéttel el volt intézve. Max akkor vette volna észre a párom ha belenéz a bugyimba.

Szóval igaza van annak aki azt írja ne higyj el mindent a filmeknek. Mert ennyi alapján rólam is azt gondolhattad volna hogy nem voltam szűz..

júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#18! Imádom, amkkor 20 évesek akarnak kioktatni. Képzeld, így 40 fölött se láttam egy ilyen filmet se. Ha már ennyire központi téma, nekem is kb.2 csepp vér volt. Csak azt magyarázza már el nekem valaki, ki az anyám írta, hogy MINDEN nőnek csatakosra ázott a lepedő a szüzessége elvesztésénél, mert én biztosan nem.
júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
36%

#19 azt írtad a nők 90%a vérzik. Erre írjuk itt többen magunkról hogy hogy volt, de akkor is neked van igazad és a kérdező rettegjen mert ha nem vérzik tudni fogjak hogy hazudott. Az a gáz hogy annyi eszed van hogy összekötöd a vérzést a lebukásával.


És még te beszélsz ilyen magas lóról. Képzeld, 27 éves nő vagyok, jelenleg kismama szóval talán tudok egy két dolgot én is a szexről. De persze te 40 évesen biztos többet, csak hát kár hogy a szüzességét egyszer veszti el az ember, neked meg az még a kádár rendszerben volt. Szóval kicsit több szerenyseggel, kevesebb határozott kijelentéssel. És vedd be a mai frontinod.

júl. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!