Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év együttlét után megbocsájt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év együttlét után megbocsájtható az, hogy nem köszönti fel a barátját/barátnőjét az ember a születésnapján?

Figyelt kérdés
Megtörtént. A barátnő elfelejtette. 3 év után. Az első kettőnél nem volt ilyen, most sikerült. Sok dologra nem kellett volna odafigyelnie, de sikerült elcsesznie...nyilván nem jól eső érzés, ha ezt "kapja" az ember. Manapság meg 20 helyre fel tudom írni, ha feledékeny vagyok, még emlékeztetőt is be lehet állítani. Nálam ez szakító ok, konkrétan a másik semmibe vétele. Persze amikor szembesítettem vele, akkor bocsánatot kért nyilván, de az nem ugyanaz, mintha odafigyelne...Véleményekre lennék kíváncsi, valakivel történt-e már ilyen?

2023. jan. 7. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Rosszul esne, de megbocsájtható.

Én amúgy is az a típus vagyok aki nem szereti a köszöntéseket különösebben. Persze azért a páromtól jól eső dolog lenne.

2023. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha a kapcsolatban minden tökéletes akkor nem kell szakítani csak azért mert elfelejtette a szülinapom vagy névnapom.Nyilván ebben a rohanó világban eléggé könnyű elfelejteni a dolgokat de csak ezért én nem szakítanék.Lehet hogy eszébe volt hogy venni kell neked ajándékot csak valami megzavarta és kiment a fejéből.
2023. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Anyumnak apum egyszer elfelejtette a szülinapját. Kb. 15 éve voltak házasok. Nem váltak el. Van ilyen. Nyilván, ha rendszeresen előfordul, akkor az jelent valamit, de én volt, hogy a sajátomat is elfelejtettem.
2023. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Jobban is jár, ha szakítasz vele. Hátha talál normális pasit, aki veled ellentétben nem egy hisztis rinyagép, és tisztában van vele, hogy a barátnő is csak ember.
2023. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Az egészen biztos, hogy a részemről lenne pár nap mosolyszünet, és borzasztóan haragudnék, mert szerintem is csak egy minimális erőfeszítés és nekem nagyon fontos. De hogy szakítanék-e vagy sem, az attól függene, hogy összességében hogyan bánik velem. Ha amúgy törődik velem, odafigyel rám, jó társ, szeretjük egymást és most is látom rajta, hogy mocsokul érzi magát a történtekért, akkor nem lesz szakítóok. Mindenki hibázhat.

De ha amúgy sem törődik velem, azt érzem, nem figyel rám, elhidegültünk, és még csak nem is sajnálja a történteket, akkor ez egy igazi utolsó csepp lenne a pohárban.

2023. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Abszolút megbocsátható.

Sőt, azt mondanám, vihar a biliben.

A férfiak jelentős része 10-15 év házasság után simán elfelejti.

Szerintem is hisztigép vagy; ha szakítasz, csak jót teszel a lánnyal.

2023. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Mikor itt egy lány írt ki hasonlót, akkor is a fiút szidtátok.
2023. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt az én barátom írta ki?

N

2023. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8 remélem mert akkor indul a tányércsörgés vasárnap déli ahogy illik kiabálással. 😀popcorn bekészítve
2023. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem inkább arról van szó, hogy vannak olyan förmedvény és retek emberek, akik szakítás helyett inkább g*ciskednek és "véletlenül" elfelejtenek dolgokat, mival annyi gerinc nincs bennük, hogy megmondják a másiknak a frankót. Csúszómászó sz*rházi ostoba buta férgek...
2023. jan. 8. 16:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!