Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év együttlét után megbocsájt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év együttlét után megbocsájtható az, hogy nem köszönti fel a barátját/barátnőjét az ember a születésnapján?

Figyelt kérdés
Megtörtént. A barátnő elfelejtette. 3 év után. Az első kettőnél nem volt ilyen, most sikerült. Sok dologra nem kellett volna odafigyelnie, de sikerült elcsesznie...nyilván nem jól eső érzés, ha ezt "kapja" az ember. Manapság meg 20 helyre fel tudom írni, ha feledékeny vagyok, még emlékeztetőt is be lehet állítani. Nálam ez szakító ok, konkrétan a másik semmibe vétele. Persze amikor szembesítettem vele, akkor bocsánatot kért nyilván, de az nem ugyanaz, mintha odafigyelne...Véleményekre lennék kíváncsi, valakivel történt-e már ilyen?

2023. jan. 7. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki képes így beszélni emberekről az valahol meg is érdemli.
2023. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#4 te valami királykisasszony vagy nyilván...de inkább hallgass és a kedves anyukádat jellemezd...
2023. jan. 8. 17:05
 13/17 A kérdező kommentje:
#11 ha tudnál olvasni, akkor látnád, hogy NEM emberekről beszéltem...
2023. jan. 8. 17:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te így vélekedsz a barátnődről, akkor minek vagy vele?
2023. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 Már nem vagyunk együtt. Ez volt az I-re a pont.
2023. jan. 8. 21:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Egyszer én is elfelejetettem, nagyon szarul éreztem magam utána, azóta extrán figyelek erre. Fordított esetben sem lenne szakító ok nálam. De mi alapból nem vagyunk egy ünneplős-ajándékozós pár.
2023. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Itt a probléma inkább az volt, ami miatt nekem ez egy fájó pont, hogy tényleg...azaz TÉNYLEG sok más dologra nem kellett odafigyelnie a kapcsolatunkban...de ha már ennyi is nehezére esik, vagy elfelejti, vagy nem figyel oda, ott nem csak ennyi a gond...ezek szerint. De aznap reggel azzal kezdte a napi üzeneteinket, hogy mi történik vele éppen...

Nem azért bántott ez a dolog, mert nebántsvirág rinyagép vagyok...pont nem...

2023. jan. 11. 23:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!