Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok ilyen butácska lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen butácska lánnyal?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista, és nemrég egy gyerekeknek szóló kvízjátékot játszottunk, amiben olyan kiábrándító válaszokat adott, mint például: a világ legnagyobb országa Németország, a 14. században alkották meg az első müködő repülőgépet, és a sztratoszféra 1 millió kilométerre van a földfelszíntől.


Ezen kívül szerinte a holdraszállás kamu, és az evolúcióban sem hisz. Bezzeg az asztrológia szerinte valódi tudomány.


júl. 4. 05:28
1 2
 11/18 Antiszociális lény ***** válasza:
87%

#9


Pedig nagyon dolog szimpatikus, ha egy nő okos. Nem mindenki komplexusos.

júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Van abban ráció, amit a #9 ír. Volt már olyan lány, akivel azért nem folytattam az ismerkedést, mert sokkal okosabbnak/tanultabbnak tartottam magamnál. Nem azt mondom, hogy a nő legyen nálam butább, de azért ez mégiscsak elég primitív szint.
júl. 4. 08:02
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

11#


9# vagyok


Örülök azoknak akik nem,de sajnos nagyon sokszor talalkoztam azzal a jelenséggel, hogy a férfiakat egyszerűen arra kondicionálják, hogy ők okosabbak,ugyesebbek,erosebbek egy nőnél, és mikor ez mégsem igy van, egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a ténnyel és meginog a férfiasságuk

júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Antiszociális lény ***** válasza:
75%

*nagyon szimpatikus dolog

(Megkavarodtam itt.)



Én eddig csak azzal a jelenséggel találkoztam amikor a több fizetés/szexualitás esetén jöttek ki a komplexusok. De biztos érvényes lehet a többinél is aki alapból lenézi a másik nemet. Mindenesetre aki ilyen azt jobb elkerülni.

júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Kizárt! Gondolj bele, egy sima influenzát is füstölővel meg kristályokkal akarna gyógyítani, te közben ott halsz meg lázban 😅 Meg állandóan az ostoba megnyílvánulásait hallgatni... Ezt hazavinnéd szüleidnek bemutatni, a bőr lesülne a képedről.
júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
Az a lényeg, hogy kb egy szinten legyetek. Mindig lehet tanulni a másiktól meg, nyilván van olyan amit az egyik nem tud és a másik magyarázza el. Ezzel semmi gond nincsen. De ha egy teljesen ostoba lánnyal kezdessz, nagyon rá fogsz unni, mert unalmas lesz amit mond, hülyeségeket fog beszélni, neked kell mindent elmagyarázni, illetve ha nem értetek egyet, sok konfliktushoz fog vezetni. Semmikèppen sem ajánlanám.
júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
#15 A szülőfalumban volt egy tanárnő, mindenki szerette. Mellrákja volt, de a férje ezóhívő lévén ilyen hülyeségekkel akarta meggyógyítani, és nem engedte orvoshoz, ezért meghalt 40 évesen. Ja, a pasas többször indult polgármesternek, egyszer majdnem nyert is.
júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Aztán rájössz, hogy a harmonikus kapcsolathoz nem a nagyon nagy okosság szükséges. Hány sokdiplomás, intelligens nő vagy férfi szenved a kapcsolatában, elváltak, stb, sok "buta" ember pedig harmonikusan, boldogságban él.
júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!