Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, külső alapján melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, külső alapján melyik pasival járnátok inkább, és miért?

Figyelt kérdés

- Veletek egy magas pasi, de külsőre pont az esetetek. Jóképű, és jó a teste.


- Nálatok jóval magasabb pasi, de nem jön be arcra, és a teste is csak okés.



júl. 3. 13:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván az első
júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Azért a nők magasságfétisének is van határa...nyilván, hogy épelméjű nő az elsőt választja...
júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

Ha magas, akkor szebbnek látom.


Eskü egyszer Alleeban láttam egy pasast, aki arcra Colin Firth volt. Akit imádok. Annyira hasonlított, hogy egy dobbanást kihagyott a szívem. De velem egyforma magas volt kb. (157 cm) És nem tűnt olyan vonzónak.


És ezt elkezdtem magamban vizsgálgatni. Elkezdtem nyomogatni a tévét, hogy random arcokat lássak, és elképzeltem, hogy ha ez a színész magasabb vagy alacsonyabb lenne, akkor jobban/kevésbé tetszene-e.


Valamelyik csatornán ment valami Miss Marple v aféle sori, és benne volt Benedict Cumberbatch, akit szintén imádok, de elképzeltem alacsonyan, és... hirtelen láttam az arcát. Ezt nem tudom jobban megfogalmazni. Ugye vannak, akiknek nem tetszik a pasi, és nagyon viccesen le tudják írni, mire hasonlít a feje, de én helyesnek látom. De ha elképzelem alacsonyan, akkor csúnyának. Ez nagyon fura, nem tudom, ez miért van így.


TBBT ment az előbb. Lehet Howard sem lenne ilyen ronda, ha magas lenne. Leonard tuti milliószor jobban nézne ki.

júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Első. Nekem sose volt prioritás a magasság.
júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt választanám. A magasság nem annyira mozgat, ha túl nagy a különbség az kifejezetten zavar. Így evidens a dolog.
júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
16%

Első vagyok azt hozzáteszem hogy 178 cm vagyok szóval ha egy pasi velem egymagas akkor már nem genetikai selejt, de egyébként nekem is magasság fétisem van és jó lenne ha 185 felett lenne

De mivel nagyon fontos nekem a test és az arc szépsége, így ha nem is lennék teljesen boldog azért egy 178-179 magas pasit elfogadnek


De ha jómagam 165 centi lennék akkor nem lennék egy törpével

júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%

"178 cm vagyok szóval ha egy pasi velem egymagas akkor már nem genetikai selejt"


A saját érzelmi intelligenciáddal mennyire vagy megelégedve?

júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Én a második kategória vagyok.
júl. 3. 13:33
 9/31 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám mindenképp. Amúgy is jobban tetszik ha nem sokkal magasabb tőlem a másik.
júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
7, te is 170 körül vagy? 🤭
júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!