Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, külső alapján melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, külső alapján melyik pasival járnátok inkább, és miért?

Figyelt kérdés

- Veletek egy magas pasi, de külsőre pont az esetetek. Jóképű, és jó a teste.


- Nálatok jóval magasabb pasi, de nem jön be arcra, és a teste is csak okés.



júl. 3. 13:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Az elsőt, hiszen rajta sokkal több a vonzó vonás, és az, hogy velem egymagas (vagyis 178 centi) sem probléma. A jelenlegi párom is csak néhány centivel magasabb nálam, ami elhanyagolható tényező, hiszen az arca, a haja, a teste, az öltözködése mind fontos. Az összkép a fontos.
júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

10


Ha te írtad a 6. hozzászólást, amire reagáltam, akkor centire pontosan annyival vagyok 170 felett, mint te.

júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mindig is tudtam hogy még az is frusztrálja a férfiakat és ámulva csodálják a 185 centiseket mert tudjak hogy az összes no magasság fétises 🤭
júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

6 / 10 / 13


Sejtettem, hogy a saját logikád alapján fel sem merült benned ez a lehetőség, de nem általad "genetikai selejtnek" tartott alacsony - és szerinted emiatt frusztrált - férfiként tettem megjegyzést az érzelmi

intelligenciádra, hanem 178 cm magas nőként.

júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
53%

Nehéz elhinni

Akkor a pali van 170 alatt? 🤭

júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném, ha már itt tartunk hogy eleve az “érzelmi intelligencia” kifejezés egy mondva csinált fogalom. Ennek a két szónak nem kellene egymás mellett szerepelnie.

Az emberek imádják használni mert ettől menőbbnek érzik magukat, hogy ezzel dobálóznak, de valójában nincs értelme a kifejezésnek.


Ha valaki tud angolul és ismeri a rövidítéseket, láthatja hogy az EQ-nak nincs köze az intelligenciához.

Ezért EQ (Emotional quotient) és nem IQ (intelligence quotient).

júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

16

Érzelmi intelligencia és EQ alatt sokan empátiát értenek


Genetikai selejt sokkal inkább az, akinek ez nincs (ez a szociopata/pszichopata), mint aki alacsony

júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Jóképűség fontosabb.
júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de miért számít jobban a jóképűség mint a magasság? Azt hittem a nők szeretik ha egy férfi magasabb.
júl. 3. 16:07
 20/31 anonim ***** válasza:

Az csak magasság.


Persze nyilván előnyösebb ha mondjuk 180 cm és mellé jóképű is.


De csak a magasságtól még nem fog tetszeni.

júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!