Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, külső alapján ti járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, külső alapján ti járnátok vele? (képek)

Figyelt kérdés

1.

[link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


melyik képen tetszik a legjobban, és melyiken kevésbé? :)


2012. ápr. 7. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hisz ez Nina Dobrev. Vámpírnaplók fan vagyok :D :P Persze hogy járnék :) Igen teccik neekm :))) Szép lány :) De nem azért merrt fan vagyokk :)))
2012. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mindegyik kepen tetszik, ugyanolyan aranyos mindegyiken. en jarnek vele, de persze ez alom marad csak:D
2012. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Természetesen. :) Szép lánynak tűnik.

A második képen tűnik a legszebbnek talán. És azon a mackóson a legkevésbé. Aranyos meg minden, de mintha egy öregasszony lenne ott. :)



21F

2012. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
aha. az 1. 2. és 5. kép tetszik a legjobban, (bár az 5. hülyén áll a karja, a 7. fáradtabbnak tűnik, nem mosolyog, ezért az tetszik legkevésbé.
2012. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6-os, 7-es elviselhető... Egyébként nem. Csak külső alapján nem.
2012. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Külsőre tetszik. Ahhoz, hogy járjak vele, kicsit több kell.
2012. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát igen, ott nincs rajta smink:)
2012. ápr. 7. 21:09
 8/20 anonim ***** válasza:

nem tudom mit vannak úgy oda érte... :/

nem.

2012. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Aj egyes fiúk nem tudom mit hisznek magukról. Ez a lány tök szép, szerintem sokan örülnének, ha rájuk nézne egyszer is. Pedig nem vagyok Vámpírizék fan, vagy akármi, de úgy bírom, mikor egy teljesen szép arcú, szép hajú lányt elkezdenek ócsárolni.
2012. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jaja utolsó. szerintem ha ő hozzászólna bármelyikőnkhöz is, meg se tudnánk szólalni...
2012. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!