Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hány évesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány évesek vagytok most, és max hány évvel fiatalabb férfival járnátok vagy feküdnétek le?

Figyelt kérdés
Kapcsolatra és sima szexre mondhattok különböző korkülönbséget.

jún. 7. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

34 vagyok.

25 év felett.

Sima szexkapcsolatban nem vagyok benne senkivel.

jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Sima szexkapcsolatban sose voltam benne és továbbra sem érdekel, így senkivel.

Kapcsolatra viszont minimum 35 éves férfival tudnék elképzelni kapcsolatot, de maximun 47-tel. 42N

jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Akkor leírom az igazságot, mert nőktől azt nem fogod olvasni: most a genetikai csúcskategóris, post2000 férfigeneráció a favorit, különösen a tini korosztályok.
jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

20 minimum, Max 28.

De én kapcsolatban élek, párom 2 évvel fiatalabb.



24/N

jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

31 vagyok, jelenleg párkapcsolatban élek, de elméleti szinten:

Szexkapcsolatra 18+ bárki, akivel megvan a közös szimpátia és vonzalom. Tökmindegy, nem az a lényeg, legyen tettrekész és tudjon teljesíteni. Talán felső határnak az 51-et húznám meg, de alapvetően nem szigorú határ, ha valaki ezen felül van, de még sportos, fiatalos, megvan az összhang, akkor nem utasítanám vissza, csak mert mondjuk 53 éves.

Párkapcsolatra nem állnék össze senkivel, aki fiatalabb nálam. Max ha ilyen 1 évvel. A férjem 7 évvel idősebb, tökéletesen megfelel ez a különbség közöttünk, a nálam fiatalabbakat valahogy mindig olyan kis gyereknek látom. Még ha 29 éves, akkor is :D Nem tudom, lehet, hogy idővel ez változni fog, mert hát azért elég furcsa lenne majd 40 évesen gyereknek és komolytalannak tartani a 35-39 éves korosztályt, de jelenleg még nem állnék össze nálam fiatalabbal tartósabb kapcsolatra.

jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
33 vagyok. Fiatalabb semmilyen célra nem jöhet szóba.
jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

6. Miért vagy maradi? Szerintem meg aktívabbak, én sosem tudtam idősebb emberrel elképzelés magamat. 😳


Persze, megértem, ez preferencia kérdése.


4-es voltam

jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

37 vagyok.

Szexkapcsolatra senkit, köszi.

A minimum 30, maximum 47. Persze nem vagyok ennyire szigorú, de látatlanba így gondolom.

jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
35 vagyok. Legalább legyen 20 éves.
jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

44-55 között


47n

jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!