Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok ilyen butácska lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen butácska lánnyal?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista, és nemrég egy gyerekeknek szóló kvízjátékot játszottunk, amiben olyan kiábrándító válaszokat adott, mint például: a világ legnagyobb országa Németország, a 14. században alkották meg az első müködő repülőgépet, és a sztratoszféra 1 millió kilométerre van a földfelszíntől.


Ezen kívül szerinte a holdraszállás kamu, és az evolúcióban sem hisz. Bezzeg az asztrológia szerinte valódi tudomány.


júl. 4. 05:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%

Bakker az urhajók repcsik ufok csillagok hold meg vilagűr meg foldrajz gps térbeli tájékozodás pasik teruletei. Abbol is leginkább az ovis kisfiúké. Nem véletlenul gyerek-kvíz.

Bakker a kisöcsém is jobban vág nálunk is olyanokat mi az a bannolni roblox minecflraft meg hogy kell összeszerelni egy biciklit, mi a vicces a böfögésben mint én!

júl. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Lol. 🤣
júl. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Főnyeremény, de csak akkor ha jó a teste, ha ezek megvannak bármit bemesélhetsz neki.


Komolyra fordítva a szót, a kérdés kamu.

júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
79%
Reméltem, h a kérdésed vicc...
júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Kuka
júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Ki kell ábrándítanom titeket 3,4 nekem is van hasonló kaliberűen hüļye ismerősöm szóval léteznek ilyenek is.
júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Antiszociális lény ***** válasza:
90%
Ezeket te nem valami TV-s kvízműsorban láttad véletlenül?
júl. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Mindegy milyen sötét, ha jó teste van, viszik mint a cukrot. Nagy kincs az ilyen nő!
júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
8# igen,most itt mindenki előadja hogy milyen gáz,de előbb elviszik a náluk jóval butabbat, mert mellettük legalább férfinak hiszik magukat. Mikor meg talalkoznak egy náluk okosabb nővel rögtön osszemegy a kuki 5centire
júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Ronda vagyok, így nem válogathatok, de csak értelmes nővel jönnék össze. Egy ilyennel együtt lenni rosszabb, mint egyedül.
júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!