Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Milyen az a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Milyen az a korkülönbség egy pasinál, akivel még azt mondjátok hogy járnátok vele? És miért annyi?

Figyelt kérdés

Veletek egykorú, vagy ha idősebb, max mennyivel elfogadható nálatok a pasi kora?

35F



jún. 9. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

20 évvel volt idősebb nálam, és nagy szerelem volt, akkor nem zavart. De valszeg nem működött volna hosszútávon.

Lefelé nagyon max 10 évet mennék, azt hiszem, mert zavarna, hogy máshol van a fókusz. De még sosem volt fiatalabb pasim.

jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szóval +/- 10 év nálatok?
jún. 9. 11:53
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Pénzfüggő,mint tudjuk.
jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Lefelé legfeljebb egy-két évet mennék, felfelé pedig nagyjából ötöt (nyilván ha álmaim férfija, de hat évvel idősebb nálam, nem fogom csak emiatt elutasítani). Alapvetően számomra fontos, hogy azonos korosztály legyünk, így sokkal jobban tudjuk az életeinket és a hosszútávú terveinket összeegyeztetni.

23/N

jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Én jelenleg 21 vagyok. Felfelé 6-7 évet mennék, lefelé 3-4-et.

Ezek a határok valószínűleg kitolódnak ha mondjuk 30, vagy 40 éves leszek

jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

Az attól függ. Apakomplexusos kis tiniként még simán tetszettek a 30 évvel idősebb pasik, most viszont már 40 évesen biztosan nem kellene egy 70 éves.

Nálam a 10 év korkülönbség vált be, a férjem is ennyivel idősebb nálam. 25 évesen is 35 éves pasim volt, szóval kérdező :) beszerezhetsz egy 25 éves csajszit.

jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
3 év le is és fel is. Semmi sem olyan kiábrándító, mint más életszakaszban lenni a pároddal. Pláne hogy sose izgultam az öregebbekre (még emberileg sem bízom a fiatalcsaj bszó öregekben) a fiatalabb férfiak pedig szintén nem vonzanak.
jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
80%
Utolsóval egyetértek, talán én a fel részét 3 helyett 5-re tenném.
jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Tudom van az a lózung, hogy a szerelem nem ismer korhatárt, ami persze nagyon cukin hangzik, csak nem igaz. Olyan 10, vagy maximum 15 év korkülönbség, ami még belefér szerintem.. Tudom, hogy a szerelem erős, nem a kor számít blabla... De elárulnád nekem, hogy egy 18 éves kislány, aki most érettségizik, mi közös témája lenne egy 70 éves tatával? Miről beszélgetnének, az időjárásról? Főleg az ágyban mi lenne, a belem kifordul.. Nagypapa-unoka lehetne kb. Undorító.... A pedofília határát súrolja.
jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
9-es, ki írt ilyenről?
jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!