Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Milyen az a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Milyen az a korkülönbség egy pasinál, akivel még azt mondjátok hogy járnátok vele? És miért annyi?

Figyelt kérdés

Veletek egykorú, vagy ha idősebb, max mennyivel elfogadható nálatok a pasi kora?

35F



jún. 9. 11:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%
Nálam max +2-3 év, visszafele több. Azért, mert a legtöbb korombeli és idősebb be van gyepesedve, aki nem, az meg a ló túloldala, velem egyidős kolléga nem jött dolgozni mert másnapos, 30 felett ez már túlzás szerintem. De azt is utálom, aki nincs benne egy buliban (csak tudjuk, mikor alkalmas), nem tud kikapcsolódni, a negatív dolgokra koncentrál, folyamatosan fáradt meg minden baja van. A fiatalabbakra ez kevésbé jellemző. Na meg a régenmindenjobbvót felfogástól is a falra mászok.
jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

Előre +10

Visszafele max 1-2

jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
35 vagyok. Felfelé 10 évet mennék, lefelé csak 8-at.
jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
Felfele 11 ev,lefele 2 ev.
jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%
Megmondom mi a legideálisabb, a férfi életkorát el kell oszatni kettővel majd hozzádni 7-et. És így megkapjuk a nő életkorát.
jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#15

Egy 18 éves nő -7 *2 = 22 éves férfi. De ha a nő öregszik három évet, akkor (21-7)*2=28, a férfi hogyan öregedjen ezalatt hatot?

Vagy mondjuk egy 45 éves nőhöz tényleg 76 éves férfi való?

jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Részemről onnan növekszik a korkülönbség ha már mindkettő végzett a tanulmányaival. Mondjuk legyen a vége 23-24 év.


És ott már 10+

jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Max 6-7 év a javára
jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyen 12-13 év jelenleg az, amit el tudok képzelni maholnap 35 éves nőként. Tetszett már idősebb férfi is, de hosszútávban gondolkodom, és a környezetem elnézve nem akarok belekerülni egy olyan kapcsolatba, ahol 20 év múlva garantáltan szenvedek attól, hogy én még aktív vagyok, a másik meg már nem, itt fáj, ott fáj, ne menjek nélküle szórakozni, ápoljam... van pl. exem családjában egy ilyen pár, a nő annyira hozzáöregedett a párjához nem szép módon külsőre, kisugárzásra, belsőre is, és a hülye is látja, mennyire megkeseredett és mennyire utálja az életét emiatt, amikor régebben egy sokkal életigenlőbb, élénkebb, boldog ember volt... na ezt nem akarnám vállalni.
jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor visszafelé pedofil csaj vagy?
jún. 11. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!