Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi miért állít valótlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért állít valótlanságokat másokról a nőjének és másoknak miért hazudozik a nőről valami negatívat?

Figyelt kérdés

jún. 27. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beteg a személyisége.
jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Exem akkor csinálta ezt, amikor csalt és több közös ismerősnek is tudomása volt róla. Azért csinálta, nehogy beköpjék őt vagy én náluk érdeklődjek.

Persze nem kellett pár nap sem, hogy kiderítsem saját magamtól. Mindenki mocskos vamzer volt a szeretője és az ő szemében, pedig senki nem köpött. Hamar kibukott az is, hogy egy sztorit is kitalált arról, hogy én kikkel és hogyan csalom, ezért vam szeretője... Közben meg otthon voltam a kisbabánkkal.

jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan ilyenek, nem történetek, hanem pl., hogy a barátjának ilyen meg olyan csúnya a teste, tiszta pattanás a háta, ezt mondja a nőnek, közben pedig nem is igaz, a nőről is hasonló szépeket mond másoknak. Olyan mintha el akarna ijeszteni őket, mert ezek ellentétes neműek. Masban nem hazudik, de ez akkor is durva szerintem.
jún. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!