Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőtt férfiak hol találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felnőtt férfiak hol találnak maguknak alkalmi nőket?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy kb 40-es egyedülálló, elvált férfi hol keres és talál magának ilyesmit? Eleve hogy működik ez? Szívesen várok részletes választ.

jún. 24. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

"alkalmi nőket"?? akik csak alkalomadtán nők? gondolom a transzi bárokban.


amúgy meg ha alkalmiRA akarsz nőt találni, akkor lépj fel valami randioldalra, a legtöbb ember úgyis csak azért van ott.

jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Befizetnek egy prostihoz. Ez a legegyszerűbb.
jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nem én keresek ilyesmit, valamint csak nem akartam azt írni, hogy k*rva, mert nem engedi, de remélem így érted.
jún. 24. 14:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Mennyi egy ilyen?
jún. 24. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyibe kerül, az sok mindetől függ, pl kihez mész, mennyi időre és mit kérsz tőle. Kb 20ezertől felfelé.
jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbjük sehol, max elmennek prostihoz. Néhányan összejönnek szomszédjukkal, kolléganőjükkel valamiféle szexkapcsolatra. Akik meg nagyon magas státusúak, vagy olyan kapcsolatrendszerük van, azok kb bárhol.
jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felnézel a rosszlányokra.

Nem kell feltétlenül kurváknak hívni mert némely lány mint egy barátnő működik.10 ezertől indul az ár.

jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Aki 40 évesen nem talaja meg a neten az "alkalmi lányokat", az rettentő életképtelen lehet 😀🤣🤣🤣
jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én fordítva vagyok bekötve mint a legtöbb férfi, de sohasem vágytam alkalmi kapcsolatra. Van igényem az intimitásra, de csak úgy hogy érzelmek is vannak mellette. Lehet ezért is vagyok egyedül...

40/f

jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves kilencedik válaszoló, megvettél!
jún. 24. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!