Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év korkülönbség (a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülönbség (a férfi javára) nagyon sok? Működhet hosszútávon egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
jún. 24. 07:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hosszútávon nem.
jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sok, az idő senkit se kímél.
jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Pár évig még tudsz dugni, aztán már csak a nyalás marad. Az meg nem lesz kielégítő hosszabb távra.
jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Én 42 vagyok, a férjem 60.

Működik a szex, állandóan szexelni akar.

Mi 10 éve vagyunk együtt, gyerekünk is van.

jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Jó, a 4es válasza a ritka kivétel :D viagrával biztos oké. Az átlag viszont az, hogy asszonyka még aktív, férj már nem bírja annyira, aztán vagy túllépnek ezen, vagy nem. Ha a csajnak van esze, akkor ezt megérti. Ha nem, akkor menjen a búsba.
jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem szed Viagrát a férjem.

Tudom hogy ritka , de van ilyen.

Ettől függetlenül, volt már 25 éves impotens barátom.

Állandóan lelankadt. Italozott is, meg valami illatos cigit is szívott.

A férjem meg sportolt világ életében, most is fut heti 4szer és nincs se ital, se cigi.

jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#5

Nem kell megérteni egyiknek sem ezen semmit. Előre kell végiggondolni, hogy impotencia esetén mi az amit elviselnek. A vénülő kujon is ne csak azt lássa meg, hogy feszes fiatal test van éppen, azt bizony ki is kell elégíteni 10 év múlva is.

Az apakomplexusos nő meg döntse el, hogy szex képtelenség esetén bírja-e majd az apácaságot. Nyalni lehet, de a pasas részéről azért ahhoz is kellene kedv, ami nem biztos, hogy sűrűn lesz, ha már kiöregszik.

A nő meg gondolja végig, hogy elég lesz-e neki, vagy nem bírja dugás nélkül. Ez a nyers valóság. Az élet nem tündérmese.

jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, ne más véleményét kérdezd, főleg ne itt. Hogy működhet - e az minden esetben más,a felektől függ.

Ha meg tényleg ezen múlik hogy ki mit gondol vagy mit tapasztalt, nem lehet annyira szoros kapcsolat.

Te melyik vagy a nő vagy a férfi?

Van már gyerek előző kapcsolatból?

jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy sok ilyen kapcsolat van.


De, ne éld bele magad, hogy ez 20 évig is tartani fog.


20-40... Még okés 35-55 ott már észrevehető lesz

jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne?
jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!