Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjen a nő hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjen a nő hogy ne legyen túl sok de felkeltse a férfi érdeklődését?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várnék...mert nem társkeresőn szeretnék ismerkedni de az ismerősi körben ha én próbálkoztam a férfiak csak ágyba vittek volna pedig nem vagyok egy ribis kinézet, vagy szánalmasnak tartottak h próbálkozom így nőként már nyitni se merek.
jún. 24. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy, majd a férfi kezdeményez ha akar valamit.
jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha sokat nézed a kiszemelted előbb utóbb veszi a lapot.

Mondjuk én azt hinném, hogy biztos azért nézel, mert ilyen csúnya férfit ritkán látsz.

Inkább ne nézz, inkább érj hozzá, erogén helyeken, pl simogasd meg a férfi combját, és ahogy simogatod nézz rá mézes mázas olajos tekintettel, szemekkel, ebből már én is venném a lapot, hogy "na ez a nő szexet akar, dugjunk hát!"

De mivel te nem csak szexet, hanem párkapcsolatot akarsz, így ez sem jó, ne érj hozzá.

Inkább süss neki egy finom süteményt és adj neki egy szívecskés kulcstartót, a sütivel jelzed, hogy egésznap azzal foglalatoskodtál, hogy neki, csak neki sütötted, abból a süteményből másnak ne adj, ezzel jelzed, hogy ezt csakis kizárólag neki csináltad, a szívecskés kulcstartó meg igazi aduász, a sütivel jelzed, hogy házias vagy, ezáltal biztos levágja, hogy egy házias asszony, monogám, hosszútávú kapcsolatot akar és a kulcstartóval meg a párzási, párkapcsolati szándékodat is jelzed.

jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek az elsővel. A férfi "dolga" kezdeményezni és a nő "dolga" viszonozni ha bejön neki. Nincs olyasmi, hogy valaki figyelmét el kéne hívni ha az esete vagy...
jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
el=fel*
jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
a ferfi dolga , kiveve ha annyira erdekel ez a ferfi akkor a te dolgod is mert lehet mar mas xopja.
jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú, öreg vagyok már ahhoz h várjam a csodát...akkor marad a társkereső.😔
jún. 24. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Meg kell tanulni jól flörtölni és csábítani... Vannak a neten oktató videók , ha ennyire nem értesz hozzá..
jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!