Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vedekezik egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vedekezik egy ferfi arra nem is gondol hogy terhes lehet a no es nem akarja majd elvetetni?

Figyelt kérdés
jún. 24. 22:36
A kérdező szavazást indított:
Nem gondol bele
Gondolhatja de nem erdekelne az se ha gyereke lenne tole
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Belegondol csak úgy van vele h hátha nem csúszik be.
jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, aki ilyen ostoba, az semmire nem gondol, csak a piñára.
jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Velem az exem azt csinálta h beengedte, pedig tudta hogy nem szedek semmit.

Másnap írattam fel esemény utáni tablettát.

Engem meglepett hogy mennyire felelőtlen, tele hitellel, szülőkkel lakott, akiknek soha nem mutatott be.

Akkor ábrándultam ki amikor rájöttem hogy ami gond van ezután , az egyedül az enyém.

El is tűnt pár napra, nehogy pénzébe kerüljön az a tabletta .

Neki semmi felelősségérzete nem volt.

Számomra teljesen férfiatlan, gyerekes viselkedés ez.

jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű gondolkodásúak egyes férfiak, csak a pillanatnyi élvezet számít nekik. Én ha pasi lennék, inkább 3 gumit húznak, minthogy gyerekem legyen. Úgy is lehet élvezetes a szex, persze a nyavalyás az megy a részükről a gumira. De az nem baj, ha a nőnek kell hormonokat tömni a szervezetét, meg elviselni havonta a menstruációs panaszkodás nélkül. De a pasiknak a gumi a legnagyobb bajuk...
jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem nuszalyy beleelvezni miis guminelkul csinaljuk de nem elvez belem
jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!