Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom még mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom még mindig az exem szüleivel?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottam vele saját döntésből mert kiderült hogy nagyon keményen csalt engem, több nővel is és hónapokig, ha nem évekig hazudott és titkolózott. Megviselt a dolog és próbáltam megélni a fájdalmat. Nagyon tudatosan próbáltam/próbálom magamat "kigyógyítani" ebből az egészből, hiszen nem akarok egy depressziós, begyöpösödött ember lenni, élvezni szeretném az életemet. Próbálkoztam ismerkedni is, és abszolút nem érzem hiányát az exemnek, sőt... Nem húzom rá ismerkedésnél az új alanyra a régi sérelmeimet ami szerintem tök jó, és úgy érzem, hogy el tudtam engedni ezt a több éves kapcsolatot. Ennek ellenére megint szerepeltek az álmomban a szülei, ill korábban egy random kontextusban és helyen az exem is. Nem nagyon emlékszem arra mi történt az álmomban, leginkább csak a szereplőkre. Ennek hatására megint elkezdtem gondolkozni az exemen,és olyan gondolatok is átfutottak az agyamon, hogy mivan ha hiányzik nekem, közben pedig inkább "gyűlöletet" érzek. Azt jelentenék az álmok, hogy nem vagyok túl rajta?

jún. 25. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rajta túl ha gyűlöletet érzel. Még kellene neked egy kis idő.
jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de alapvetően nem befolyásolja a mindennapjaim, nem bosszankodok folyamatosan, a gyűlöletet is azért írtam, hogyha valamivel meg kell fogni mit érzek akkor az biztos ne a hiány legyen. de lehet igazad van
jún. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!