Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőkkel kapcsolatban melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkkel kapcsolatban melyik életforma a vonzóbb: a jó vagy a rosszfiú?

Figyelt kérdés

A jó fiú:

Alkalmazottként dolgozik egy menő cégnél, viszonylag jól keres, de sosem gazdagszik meg.

A nőket véleménye szerint tisztelet illeti meg, sosincs rájuk egy rossz szava sem. Ha megbántja a barátnőjét, mindig sűrűn bocsánatot kér, igyekszik kiengesztelni. Nincs nagy arca, épp ellenkezőleg, szelíd és alázatos. A barátnőjével nagyon figyelmes, és törődő, a tenyerén hordozza. Ha szakít vele a nő, akkor nehezen felejti el, sőt, lehet, hogy felkeresi, az újrakezdés reményében. Az ismerkedés kicsit megy neki, tehát szingli állapotban többet társkeresőzik, mint randizik. Szexuális élete akkor van, ha párkapcsolatban él.


A rosszfiú:

Mivel sok mindenhez ért, ezért több mindenbe belevág, nem fél kockáztatni, így akár milliós bevétele is van havonta.

A nőknek simán beszól, ha jogosnak látja. A konfliktusokat mindig a maga szemszögéből méri fel, tehát nem kér bocsánatot, ha nem látja indokoltnak, sőt: eltűnik, elérhetetlen lesz. Egoista, határtalan önbizalma van. Saját szabályai vannak, így senkit nem hord a tenyerén, nem próbál megfelelni a másiknak. Ha a barátnő szakít vele, többet nem keresi. Az ex-visszaszerzést téveszmének tartja. Könnyen ismerkedik, akár egyszerre több nővel is szexkapcsolatban van.


jún. 20. 23:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Még valami a #3-asra:


"A mentálisan egészséges, jól nevelt, intelligens nőknek az általad körülírt jó ember a vonzó"


Hogy tényleg vonzó-e, azt lehetne vitatni, de erről nem nyitok vitát.

Ha viszont ezt jelenti "jó embernek" lenni, amit az első karakter, a jó fiú, akkor én nem szeretnék az lenni.

Fun fact: az első karakter, az én gondolkodásomban lényegében a lúzer megtestesülése.

jún. 21. 16:48
 22/23 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom mint a 20-as.
jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül inkább a jófiú, de ez is túl sarkos nekem. Sztem alapvetően az nem rosszfiúság, ha vki kiáll az elvei mellett és nem ilyen lányregényszerűen nyálaskodva sündörög a nője mellett.
jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!