Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőkkel kapcsolatban melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkkel kapcsolatban melyik életforma a vonzóbb: a jó vagy a rosszfiú?

Figyelt kérdés

A jó fiú:

Alkalmazottként dolgozik egy menő cégnél, viszonylag jól keres, de sosem gazdagszik meg.

A nőket véleménye szerint tisztelet illeti meg, sosincs rájuk egy rossz szava sem. Ha megbántja a barátnőjét, mindig sűrűn bocsánatot kér, igyekszik kiengesztelni. Nincs nagy arca, épp ellenkezőleg, szelíd és alázatos. A barátnőjével nagyon figyelmes, és törődő, a tenyerén hordozza. Ha szakít vele a nő, akkor nehezen felejti el, sőt, lehet, hogy felkeresi, az újrakezdés reményében. Az ismerkedés kicsit megy neki, tehát szingli állapotban többet társkeresőzik, mint randizik. Szexuális élete akkor van, ha párkapcsolatban él.


A rosszfiú:

Mivel sok mindenhez ért, ezért több mindenbe belevág, nem fél kockáztatni, így akár milliós bevétele is van havonta.

A nőknek simán beszól, ha jogosnak látja. A konfliktusokat mindig a maga szemszögéből méri fel, tehát nem kér bocsánatot, ha nem látja indokoltnak, sőt: eltűnik, elérhetetlen lesz. Egoista, határtalan önbizalma van. Saját szabályai vannak, így senkit nem hord a tenyerén, nem próbál megfelelni a másiknak. Ha a barátnő szakít vele, többet nem keresi. Az ex-visszaszerzést téveszmének tartja. Könnyen ismerkedik, akár egyszerre több nővel is szexkapcsolatban van.


jún. 20. 23:48
A kérdező szavazást indított:
A jó fiú jobb.
A rosszfiú jobb.
16 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A kérdés elsődlegesen pasiknak szól.
jún. 20. 23:49
 2/23 A kérdező kommentje:

A jó fiúnál, egy kis javítás:


*Az ismerkedés kicsit nehezen megy neki

jún. 20. 23:51
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
A mentálisan egészséges, jól nevelt, intelligens nőknek az általad körülírt jó ember a vonzó. A lelkileg sérült, elkényeztetett (vagy éppen elhanyagolt), mentális problémákkal és súlyos önbizalomhiánnyal küszködő nőknek pedig a rosszfiú. És a rosszfiúhoz még azt is hozzátenném, hogy hosszabb távú kapcsolata (évek) nagyon ritkán van.
jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3


Hát én vitatom, hogy ennyire fekete-fehér lenne ez a téma. Ettől függetlenül a véleményed tiszteletben tartom, mivel nem vitatkozni szeretnék, csak mások véleményére vagyok kíváncsi.

jún. 21. 00:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem fekete-fehér természetesen, mindig vannak kivételek, mindenki helyzete más és más, de én ezt tapasztalom az esetek döntő többségében.
jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Elméletben az első vonz, ilyennel jövök össze, gyakorlatban meg a másodikba zúgok bele és azzal van olyan szexkapcsolatom, mint még soha. Sajnos.
jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Elég szélsőségesen látod a világot. A főnökömet mondjuk minek neveznéd, aki alkalmazott a cégnél, de többmilliós a fizetése, kedves és udvarias a nőkkel, ugyanakkor halál laza és jó a humora?


Jó fiú? Hát baromira nem valami meghunyászkodó kis lábtörlő.

Rossz fiú? De hiszen tisztességes munkával keresi a pénzt, rendezett az élete és abszolút kulturáltan viselkedik a többi emberrel.


Tehát?

jún. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

"Hát én vitatom, hogy ennyire fekete-fehér lenne ez a téma."


Ember, leírtál egy fekete-fehér végletet. Az emberek többsége szürke, az extremitások ritkák.

jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Ezeknek a leírásoknak semmi köze a “jó-“ vagy “rosszfiúság”-hoz.
jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az elsővel szoktam összejönni, a rosszfiúkkal csak szórakozom ha szingli vagyok, de velük soha nem jönnék össze.
jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!