Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőkkel kapcsolatban melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkkel kapcsolatban melyik életforma a vonzóbb: a jó vagy a rosszfiú?

Figyelt kérdés

A jó fiú:

Alkalmazottként dolgozik egy menő cégnél, viszonylag jól keres, de sosem gazdagszik meg.

A nőket véleménye szerint tisztelet illeti meg, sosincs rájuk egy rossz szava sem. Ha megbántja a barátnőjét, mindig sűrűn bocsánatot kér, igyekszik kiengesztelni. Nincs nagy arca, épp ellenkezőleg, szelíd és alázatos. A barátnőjével nagyon figyelmes, és törődő, a tenyerén hordozza. Ha szakít vele a nő, akkor nehezen felejti el, sőt, lehet, hogy felkeresi, az újrakezdés reményében. Az ismerkedés kicsit megy neki, tehát szingli állapotban többet társkeresőzik, mint randizik. Szexuális élete akkor van, ha párkapcsolatban él.


A rosszfiú:

Mivel sok mindenhez ért, ezért több mindenbe belevág, nem fél kockáztatni, így akár milliós bevétele is van havonta.

A nőknek simán beszól, ha jogosnak látja. A konfliktusokat mindig a maga szemszögéből méri fel, tehát nem kér bocsánatot, ha nem látja indokoltnak, sőt: eltűnik, elérhetetlen lesz. Egoista, határtalan önbizalma van. Saját szabályai vannak, így senkit nem hord a tenyerén, nem próbál megfelelni a másiknak. Ha a barátnő szakít vele, többet nem keresi. Az ex-visszaszerzést téveszmének tartja. Könnyen ismerkedik, akár egyszerre több nővel is szexkapcsolatban van.


jún. 20. 23:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Ezek a "melyiket választanád" kérdések mindig olyan gálvölgyi show színvonalú karikatúrákat jelenítenek meg😭


naa melyiket választanád, az abszolút tökéletes földre szált szentlelket aki éjjel nappal azon töri magát hogy téged dicsőít, és szabadidejében öreg néniket kísér át az úttesten és elárvult kiscicáknak keres gazdit - csak épp nincs pénze....

vaaagy a gazdag tőzsdecápa menőcsávót aki meg tudná venni az egész galaxist, viszont naponta 40szer megver téged, és naponta 40szer megveri anyádat is, és naponta 40szer megveri apádat is, és mindig befingik a liftbe amikor mások is használják, és lyukat fúr az összes kanaladba, szóval soha többé nem tudnál levest enni.


Hát nem tudom kérdező, majd még gondolkodok rajta.

jún. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, az én párom a kettő keveréke. Nem sok embert ismerek aki ennyire sztereotipikus lenne. Az első egy kis nyomi a második meg valami szigorú szociopata.
jún. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Leclerc ***** válasza:
75%
Az ha nem vagy egy tutyimutyi, akit idedobálna, és nem képes kiállni magáért. De nem is vagy egy soviniszta, bunkó, akit nem érdekel a nő jóléte, csak saját magad.
jún. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
16%
Minden nő a rosszfiúkra bukik, bármit is hazudnak.
jún. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Valakivel aki a kettő közt mozog.
jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
A második típus mitől rosszfiú? Nektek mindenki rosszfiú, aki nem valami nyámnyila, életképtelen, lábtörlő lúzer. Az mi a f.szért rossz tulajdonság, ha jogosan szólok valamiért, meg nem kérek bocsánatot minden sz.rért, indokolt esetben viszont igen, meg nem zaklatom az exem szakítás után? Nőben én is ilyen vagyok, a párom is, én nyilván a kettest választanám/választottam, az ilyen béna, nyomi, töketlen, szerencsecsomagokkal mint az egyes kínlódna a halál.
jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy igen, erre én is rájöttem már.

Rosszfiú lehet a drogkartell vezetőjétől az extravertált mentőápolóig igazából bárki, aki nem hugyozza össze magát egy szociális helyzetben.

jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#11


Nem tudom, hogy észrevetted-e, de a te leírásaid azok, amik éppenséggel Gálvölgyihoz hasonló karikatúrák, nem az enyémek. 😅

jún. 21. 14:19
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
18, de te komolyan gondoltad a tiedet, ő meg kifigurázott téged.
jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ok, vegyük sorjában.


A jó fiú:


"Alkalmazottként dolgozik egy menő cégnél, viszonylag jól keres, de sosem gazdagszik meg." - van munkája, hát ez nem jó tulajdonság, hanem alap.

"A nőket véleménye szerint tisztelet illeti meg, sosincs rájuk egy rossz szava sem." - tisztelet senkit sem illet meg, azt ki kell érdemelni, meg ugyanúgy egy férfit is lehet tisztelni. Ha meg valakinek sosincs egy rossz szava sem, az egy mulya papucs. "Ha megbántja a barátnőjét, mindig sűrűn bocsánatot kér, igyekszik kiengesztelni." - talán nem kell érzelmi analfabétának lenni, és megbántani. "Nincs nagy arca, épp ellenkezőleg, szelíd és alázatos." - szóval egy csicska papucs. "A barátnőjével nagyon figyelmes, és törődő, a tenyerén hordozza." - ha a barátnő nem teszi ugyanezt, akkor lásd előző válasz. " Ha szakít vele a nő, akkor nehezen felejti el, sőt, lehet, hogy felkeresi, az újrakezdés reményében." - creepy, értetlen zaklató. "Az ismerkedés kicsit megy neki, tehát szingli állapotban többet társkeresőzik, mint randizik." - nem néz ki jól, és béna a dumája. "Szexuális élete akkor van, ha párkapcsolatban él." so-so


A rosszfiú:


"Mivel sok mindenhez ért, ezért több mindenbe belevág, nem fél kockáztatni, így akár milliós bevétele is van havonta." - ezzel mi a gond? 😁

"A nőknek simán beszól, ha jogosnak látja." - ezzel mi a gond? "A konfliktusokat mindig a maga szemszögéből méri fel, tehát nem kér bocsánatot, ha nem látja indokoltnak, sőt: eltűnik, elérhetetlen lesz." - wtf, még jó, hogy eltűnök valaki életéből a ghecibe, aki azt tartja konfliktuskezelésnek, hogy bármiféle ok vagy indok nélkül bocsánatot kérjek mindenért. "Egoista, határtalan önbizalma van." - az önbizalom az ember egészséges állapota. "Saját szabályai vannak, így senkit nem hord a tenyerén, nem próbál megfelelni a másiknak." - még szép, ahogy minden egészséges önértékelésű ember ezt teszi, bár a saját szabályokból nem következik logikailag a tenyerenhordozás hiánya, szal nemtom, miért van ott az így "Ha a barátnő szakít vele, többet nem keresi." - normális ember nem megy át zaklatóba "Az ex-visszaszerzést téveszmének tartja." - lásd előző pont "Könnyen ismerkedik" - ezzel mi a gond? "akár egyszerre több nővel is szexkapcsolatban van." so-so, szingliként, ha a nő is tud róla, hogy csak szex, akkor ok

jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!