Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha távolságtartó vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha távolságtartó vagyok egy férfivel, akivel volt sokatmondó összenézésünk, akkor ő ezt hogy értelmezi vajon?

Figyelt kérdés
Ebből azt gondolja, hogy odavagyok érte, vagy pont ellenkezőleg?
jún. 14. 18:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ugyanez a bajod, nem szereted igazán a párod, csak egy biztos pont számodra, ragaszkodsz hozzá, de ez még véletlenül sem szeretet és főleg nem szerelem, vagy legalábbis vonzalom iránta.


Szakítani kéne és különböző, ergó más személlyel aki egyedülálló kellene ismerkedni, szexelni.


Az a foglalt faszi tönkre fogja tenni az amúgyis gyenge lábakon remegő párkapcsolatod és az lesz vége, hogy gerinctelen férgek lesztek mindketten együtt, vagy mással fogsz félrelépni.


Az ész, a fej használata kevés ha másra viszket és még simán bele is mennél, ő jár a fejedben.


Egyáltalán nem kéne vele foglalkozni, normálisnak kéne felfogni, hogy más is megmozgat és túl kellene rajta lépni nem még inkább belelovalni magadat.


Nincs esélyed helyrehozni a kapcsolatod, csak egy cafka leszel (még akkor is ha ő szívesen részt vesz benne, vagy más illető).

jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt az ál hűséget, te agyban már rég a másikkal hemperegsz.

Ezzel a hazugsággal b@szod át elsősorban magad aztán a jelenlegi partnered. Aztán azon gondolkozol, hogy észrevette e, hogy nem vettem észre vagyis csak úgy csináltam, hogy ne vegye észre, hogy észrevettem, de én mártír halált halok a jelenlegi kapcsolatomért, de közben lássák hogy g.eci szomorú vagyok.

Hazugság és ezt te tudod, ettől van bűntudatod és ezért lobogtatod magad előtt a hűséges vagyok dumát. Vedd észre, hogy az sz@r amiben élsz!

jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!