Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha távolságtartó vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha távolságtartó vagyok egy férfivel, akivel volt sokatmondó összenézésünk, akkor ő ezt hogy értelmezi vajon?

Figyelt kérdés
Ebből azt gondolja, hogy odavagyok érte, vagy pont ellenkezőleg?
jún. 14. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfitól függ, nem lehet általánosítani. Én, mint érett férfi, nem közelednék, mert elfogadom, hogy a másik személy nem akar közel lenni, és tiszteletben tartom.
jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Pont ilyen helyzetben vagyok férfiként. Voltak komoly osszenezesek, de tartja a távolságot. Van barátja.
jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a kérdésben. Távolság... Tartás. Ugye? Szóval ha valaki tőlem távolságot akar tartani akkor biztosan nem fogom azt hinni, hogy odavan értem.
jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Azt gondolja odavagy, csak van valakid, foglalt vagy.

És egyébként odavagy érte? És foglalt vagy?

jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Valamit megmozgatott, nyilván különben nem írok ilyen kérdést.

Mivel ő is, én is foglaltak vagyunk, nem pörgetem bele magam a dologba.

Ezért tudatosan inkább tartom a távolságot, csak ez így lehet pont azt sugallja számára, hogy nagyon odavagyok.

Inkább úgy vagyok, ha úgy igazán elengedném magam, még lehet, hogy oda is lennék érte. De ennek nem engedek teret.

Egyébként ő is valahogy így viselekedik, hogy nem olyan közvetlen már, szerintem észrevette rajtam ezt és ő is visszavett. Csak néha észreveszem, hogy néz.

jún. 14. 22:06
 6/22 anonim ***** válasza:
A tavolsagtartas pont nem.azt sugallja hogy odavagy erte. Egy férfi nem igy gondolkodik. Pont fordítva. Hogy már közömbös vagy irányába.
jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran látjátok egymást?
jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hetente 1-2.
jún. 14. 22:31
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt sugallja, hogy magasról lest**ar engem.
jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azt gondolja hogy ez az egyszeri összenézés csak véletlen volt. Szerintem.

Nekem is volt hogy elbambultam és közben ránéztem valakire. Utána úgymond szándékosan távolságtartóan viselkedtem hogy korrigáljam. Ennyi.

Ha ilyen gyakran találkoztok és egyszer ilyen előfordult, nem hisz semmit szerintem.

Ha néha mégis néz, lehet hogy csak kíváncsi megismétlődik-e a dolog. Lehet akkor belemenne a játékba.

jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!