Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem ilyen módon ez a férfi?

Figyelt kérdés

Közös barátoknak köszönhetően többször találkozunk az illetővel. Ez már lassan fél éve így megy. Van egy olyan érzésem hogy nem szívesen van a közelemben, ezáltal többször is kimaradok az összejövetelekből..

Folyton kerüli a szemkontaktust, túlzásba viszi a szarkasztikus viselkedését, ha egy helységben vagyunk kb egy méterrel arrébb beszél hozzám mint hogy közelebb jönni. Folyton kerül… tudom nem kell mindenkivel jó pofizni de egy társaságban vagyunk. Néha olyan mintha menekülne előlem.

25/N



máj. 4. 05:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Valszeg csak simán egy szociális analfabéta. Én azt tudom elképzelni. Nem hinném azt se így a leírásodból, hogy tetszenél neki, vagy nem tudom miért került párkapcsolat kategóriába a kérdés.
máj. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem kedvel
máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Lehet lányokkal nem zud beszelni zavarban van szocproblémás szerintem is
máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért viselkedik veled így?

Eléggé egyenes út lenne.


Ja, és:


Helység = egy település.

Helyiség = egy épület egy része, szoba, terem, stb...

Csak hogy tanulj itt is valamit, ha már az iskolában ezt nem sikerült.

máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

4-es


Sajnos vannak emberek, akik még ehhez is gyávák, hogy megkérdezzék, hogy miért viselkedik így a másik.

máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt érzi rajtad, hogy te szimpatikusnak találod, ő meg téged nem, ezért nem akar a kozeledben lenni.
máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Menjetek a jo budos francba.. mar kerdezni sem lehet, mert az emberek annyira rosszulindulatuak hogy nem birjak ki ne kossenek bele semmiben sem. Senki nem tokeletes, nem is akarok az lenni, foleg hogy nemelyik felre sikerult gyartmany elvarja.. azert tart ott a vilag ahol, mert az emberek folyton nyomast gyakorolnak egymasra
máj. 4. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy bunkó válasz érkezett, de mindenki menjen a francba ?
máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!