Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért és mikor viselkedik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és mikor viselkedik így egy férfi első találkozáskor,randin?Nem volt ez egy kicsit sok a részéről?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akit 5 éve ismertem meg.Akkor én az egyik haverjával jártam.Így nem nyomult rám,pedig már akkor tetszettem neki azt tudom.5 év alatt egyszer nem beszéltem és találkoztam azzal a pasival.Most újra összehozott az élet minket.Elhívott magához,ahol bemutatott a szüleinek(nem a szüleivel él a pasi),elhívott programokra,étterembe stb.és a pasi már el is akar menni velem nyaralni 1 hétre.

2023. aug. 5. 15:40
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
42%

Naon-naon régóta meg akar dugni.


Ezt gondolom. Nincsmit, 5Ft+ÀFA lesz.

2023. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Elhívott magához,ahol bemutatott a szüleinek(nem a szüleivel él a pasi),elhívott programokra,étterembe stb.és a pasi már el is akar menni velem nyaralni 1 hétre."


Úgy érted, hogy első randin a szüleihez vitt és ugyanaznap minden amit felsoroltál?


Hát ebben a szülős rész a legfurább. De lehet nincs akkora jelentősége, lehet neki ilyen a kapcsolata a szüleivel vagy csak épp beállítottak hozzá és nem akarta lemondani veled a találkát emiatt.


Ha még össze se jöttetek akkor a nyaralásra hívás is fura, de gondolom az azért lehet, mert nem egy vadidegen nő vagy neki, régóta ismer. Ha most ismert volna meg, akkor talán nem jut eszébe elhívni.


Mindenesetre, régóta sóvároghat.

2023. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a férjem volt ilyen velem, mikor megismerkedtünk. Fura volt, de annyira jól éreztem magam vele, hogy engedtem ezeknek a dolgoknak. Pár hét alatt össze akart költözni, és lényegében mindent akart, miattam munkahelyet váltani meg barátokat hátra hagyni.

Nem bánom. Azóta házasok vagyunk és nagyon boldog vagyok vele.

Ha más lett volna ilyen, menekültem volna, de valahogy vele szuper minden. Azt mondja, mással nem volt ilyen korábban, de velem nagyon jól érezte magát, szerelmes lett.

Talán a te pasid csak nagyon régóta arra vár, hogy megszerezzen téged magának.

2023. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!