Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha távolságtartó vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha távolságtartó vagyok egy férfivel, akivel volt sokatmondó összenézésünk, akkor ő ezt hogy értelmezi vajon?

Figyelt kérdés
Ebből azt gondolja, hogy odavagyok érte, vagy pont ellenkezőleg?
jún. 14. 18:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Többször is előfordult. Először spontán történt, váratlan volt és akkor úgy gondoltam ez csak véletlenül sült el így. Utána megismétlődött, és ekkor inkább kezdtem távolságot tartani, és elkezdtem gondolkodni, hogy ez meg mi. Aztán azt vettem észre, hogy még egyszer megpróbálta megismételni, de már addigra "felkészültem", már nem ért váratlanul és ekkor nem viszonoztam már, csak direkt elnéztem oldalra. Azóta meg leginkább rá se nézek, de már kezdek belelazulni, elhesegetni ezt a hülyeséget magamból, már nem ragaszkodom görcsösen ahhoz, hogy csak akkor nézzek rá, ha nagyon muszáj.. és néha észreveszem, hogy néz. De gondolom akkor azért vette az adást.
jún. 15. 22:07
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Rossz taktika.


Csak ti nők éltek ebben a tévhitben, hogy ha n foglalkozol vele, nem írsz, nem beszéltek lesz@rod....az célravezető.


Hát Nem.


Taszító érzés, olyan mintha látni se akarnád és kb felejtsd el.

jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12, miért szerinted mit kellett volna tennem? Nem az van, hogy látni se akarom, de nem akarom, hogy udvaroljon vagy bármi. Csak legyünk ahogy szoktunk és kész, ennyit akarok. Nem fogok semmi megcsalásos storyba keveredni se vele se mással.
jún. 15. 23:30
 14/22 anonim ***** válasza:

Amúgy ez munkahelyen van?

Beszélgetni szoktatok?

jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen és igen. Bár leginkább csak munkaügyre szűkült már a beszélgetés. Ha munka kívüli a téma, olyankor nem ketten vagyunk jelen.
jún. 17. 15:50
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

Több lehetőséged van:


1) Megcsalod a párod ha elkezdene nyomulni.

De bármikor kiderülhet.


2)Ha lehet tényleg rá se nézel, nem törődsz vele, hogy nézeget-e, azzal se mit gondol rólad.


3)Felmondasz.


4)A pároddal próbálod feldobni a kapcsolatot.


5)Szakítasz a pároddal és elfelejted a foglaltat. Kihevered és ismerkedsz szinglikkel.

jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Van egy pöti ellentmondás a kérdésedben és a válaszaidban.

Ha nem érdekel vagyis azt akarod, hogy ne érdekeljen ne legyen rád hatással. Akkor mégis miért érdekel, hogy ő mit gondol vagy hogy értelmezi a távolságtartó viselkedésed.

Te kontroll alatt szeretnéd tartani magad és ezzel őt is. Megpróbálod elkerülni, hogy a vágyad felerősödjön, egy baj van ez úgy működik, mint a kígyó aki saját farkába harap. Hiszen míg ezeken agyalsz valójában folyamatosan vele foglalkozol.

Kicsit engedd el magad, relax és hagyd, ne erőszakold meg az érzéseidet. Ettől még nem vagy rossz ember, feslett nő, ez a fantáziád megérintett valami olyasmi, amit lehet rég nem éreztél egy férfi társaságában, figyelt rád és ez jó... ennyi semmi több és ha így hagyod áramolni az érzéseidet, lehet abban a pillanatban elmúlik. Ha felerősödik annak is oka van. Tetszel egy férfinak, észrevett valaki más is a párodon kívül..

jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem érdekel, írtam is, hogy megmozgatott.. de minek lovalnám bele magam egy teljesen esélytelen dologba? Minek tennék olyat, amivel őt hamis illúziókba kergetem, minek keltsem felé azt a benyomást, hogy benne lennék vele egysmásban, ha ennek nem látom realitását. Pedig ha nagyon belelazulnék, hidd el, benne lennék, de mivel ember módon igyekszem létezni és nem a szexuális ösztöneim vezérelnek, nem megyek bele ilyenekbe. Mi ellentmondás van abban, hogy ezek után kiváncsi vagyok, hogy ezt ami kettőnk közt volt/van (vagy inkább nincs..), azt ő is így értelmezi e, átment e neki az üzenet. Igen, érdekel, hogy tudja e, hogy mit jelent a távolságtartásom, látja e benne a szomorúságot, érti e a miérteket. Ezen amúgy sokan meglepődnek, de engem érdekel, hogy érzik magukat, mit gondolnak az emberek, akkor is ha nem akarok tőlük semmit.
jún. 17. 17:49
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy totál leszarja elvégre tetszenek neki más nők is. Sőt lehet már agyára csalta a párját és te csak a következő numera lennél. Talán rosszul esik neki egy kicsit, de belátja, hogy nincs értelme. Tök mindegy mit érez. Azzal foglalkozz, hogy te mit érzel. Ha meg nyomulna és te nem akarsz szerető lenni, se csalfa akkor tudasd vele határozottan! Ennyi. Nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni.
jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Igen, érdekel, hogy tudja e, hogy mit jelent a távolságtartásom, látja e benne a szomorúságot, érti e a miérteket."

Kedves Kérdező, te nem érted saját magad.

Hiszen tudatni akarod egy kapcsolatban lévő faszival, hogy igen benne lennék mindenben is, csakhát levagy kötve és én is. De lásd, hogy ez milyen szomorúvá tesz engem.

Most kérdés az, hogy te mit akarsz? Sóvárogjon utánad és lássa a szomorú ábrázatod. Ez egy komoly szappanopera 🤣

Hát ha tudod, hogy nem akarsz ribizli lenni, akkor letojod az egészet úgy ahogy van.

Egyet kifelejtettél a leírásodból. Hogy a meredt f@szba alakul ez ki benned egy két pillantásból, ha egy boldog párkapcsolatban élsz?

jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!