Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatápolásban ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatápolásban ekkora különbség van a két nem között?

Figyelt kérdés

36 vagyok így azért már kellő rutinom van és nyugodt szívvel általánosíthatok mert a számok alapján ezt mutatja.


A történek röviden a következő:


Mindig egyenesen játszottam azaz ha valakivel megismerkedtem akkor nyiltan megmondtam hogy csak szex és semmi több, ha ez nem tetszett neki sértődés nélkül befejeztük a beszélgetést. Na most kialakult jópár lánnyal viszonylag egy jó kapcsolat az évek során akikkel tartottam a kapcsolatot és nyilván nem vittük egymást "rosszba" kapcsoalt alatt de azért nem is szüntettük be teljesen a beszélgetést (oda vissza dolog volt ez szóval senkire nem lehet vizes lepedőt húzni)


Ami viszont számomra nagyon fájó pont persze ez sokat el is mondott hogy nagyon sok alakalom volt amikor segitségre volt szükségük kinek mekkora pénz, fizikai segítség, beszélgetés legtöbbször akkor ha valakinek valamilyen kapcsolati vagy családi problémája volt én mindig ott voltam és ahogy tudtam segítettem is ( ha nem volt senkinek senkije aktuálisan akkor volt szex is)


Ált nekem nem szokott problémám lenni (férfiként én ezt lezavarom magamban ) viszont az utóbbi 1 évben nagyon súlyos lelkiválságba kerültem és szó szerint a kutyát se érdekelte, ha valakivel elkezdtem beszélni erről mert mondjuk rákérdezett hogy összefutunk vagy mia helyzet és elmondtam hogy épp mivan szó szerint elkezdődött a terelés és viszonylag gyorsan a beszélgetés is abba maradt.


Miért van az hogy egy férfi képes támasz lenni egy "teljesen rottyon" lévő nőnek akit még akár nem is ismer, viszont olyan emberek (esetemben nők) akikkel viszonylag hosszú ilyen olyan múltunk van amint megtudják hogy baj van azonnal kiszálnak az életedből és mint ha nem is lettél volna eltünnek.


Bocsi az általánosításért de jelen esetben 12 nőről beszélünk és mind a 12 ezt csinálta, 1 db sem volt aki felajánlotta volna hogy beszéljük át és minimálisan is de ott lett volna amikor baj van.


megint csak elmondom mert sok sok embernek szelektív az olvasási képessége itt olyan emberekről beszélünk (jelen esetemben nőkről) akikhez ilyen kaliberű közöm van hogy jópárszor amikor baj volt én ott voltam minden nemű formában, nem pedig olyanról akikkel 1x max 2x összejártunk.


Simán elfogadom viszont azt a véleményt hogy én áltam rosszul másokhoz és innentől csak egy darab sz..nak kezelem őket és utána meg sem mukkanok.


jún. 4. 07:41
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Igen normális esetben így is van, én is ahogy írtam pont ezért nem megyek bele szakitás után semmibe mert a szart pl mint amibe most is vagyok nem akarom másra rakasztani , viszont a nők (és itt is legtöbb esetben ők) egyik után beleugranak a mésikba ugye erről sem kell legendákat beszélni :)) teljesen rossz állapotba vannak és még az exet siratják de máshol vannak már és ilyenkor egy férfi mégis sokkal masszavabban kitart egy "rocs nő mellet" mint fordítva.


De igen normális esetben a "sza.odat" nem ragasztod másra és ezért kivárod azt a 6 hónapot amíg ált kitusztul az ember

jún. 5. 10:00
 42/47 A kérdező kommentje:
---bocsi úgy gépelek mint egy "állat" így néha kimarad pár betű ^^ --- ezért elnézést kérek
jún. 5. 10:01
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Tele van tinder ugyanilyen férfiakkal, teljesen felesleges ezért is a nőket hibáztatni. De ezen az oldalon divat az, hogy a ZÖSSZES nő szemét meg csalfa meg minden negatív jelző…
jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Igen igazad van amúgy teljesen :) mind 2 oldalon vannak erősségek és gyengék is melyik oldalban mi.
jún. 5. 10:18
 45/47 A kérdező kommentje:
Mind 2 oldal a saját hülyeségét fogja fujni amúgy ami számomra igazség az leet hogy neked hülyesgnek hangzik viszont én nem kétlem hogy nálunk is vannak kódolt hülyeségek ami a legtöbb ffi re igaz de az is biztos hogy a nőknek is megvan a saját hülyeségük ami meg kódoltan rátok igaz
jún. 5. 10:21
 46/47 anonim ***** válasza:

Azért én ismerek sajnos rengeteg olyan kapcsolatot is... sőt nem szex, hanem PÁRkapcsolatot, vagy annak mondott? hazudott? kapcsolatot, ahol a férfi addig volt a nővel, amíg az fel nem segítette, "ki nem kupálta"... angol nyelvű neten már van rá külön kifejezés is, nőknek tanácsolják, hogy ne menjenek át "Bob the Builder"-be (Bob, az építőmester a magyar címe annak a gyerekműsornak, ahonnan átvették a nevet), hogy segítenek a jaj, de mélyen levő férfinek, főznek rá, mosnak rá, adnak neki pénzt, istápolják a lelkét... és ahogy erőre kap a férfi, kalap-kabát, és keres vmi jobb pipit, mert vérszemet kap, hogy ez most már menni fog neki.


Ez nem nemfüggő, hanem személyiségé, hogy ki a pióca típus és ki a jószívű balek. Annyit lehet tenni, hogy az első olyan esetnél, ahol látszik, hogy a másik nem hajlandó megtenni neked azt, amit tőle elvártál, megszüntetni a kapcsolatot és kiosztani a másikat.

jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Utolsó igazad van, de ezek a kapcsolatok nem is igaziak voltak, a kérdező osztotta az elejétől a lapokat, kijelentette, hogy neki nem kell kapcsolat, utána megint ő eldöntötte, hogy ennek ellenére néha lelki támaszt ad a szexpartnernőknek. Szerintem nem kötelesek viszonozni, ráadásul egy kapcsolatnak meg amúgy is van egy dinamikája hol gyengébb hol imtenzívebb. Peldaul ha most valaki megkeresné az embert a régi múltból akivel csak ágyban kavartak hogy lelkizzen most neki, mikor a nőnek lehet új boldog élete van, nem vevő Józsi lelki problémáira a jelenben.

Ami tegnap fontos volt az ma már lehet nem az. Meg az egy dolog, hogy te mit vársz el valakitől meg a masik dolog, hogy mit fogsz kapni.

És tényleg nem nem függő, ki hogy viselkedik, kár az egész női nemet egy kalao alá venni ezért. Bőven akad példa a másik oldalon is..

jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!