Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatápolásban ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatápolásban ekkora különbség van a két nem között?

Figyelt kérdés

36 vagyok így azért már kellő rutinom van és nyugodt szívvel általánosíthatok mert a számok alapján ezt mutatja.


A történek röviden a következő:


Mindig egyenesen játszottam azaz ha valakivel megismerkedtem akkor nyiltan megmondtam hogy csak szex és semmi több, ha ez nem tetszett neki sértődés nélkül befejeztük a beszélgetést. Na most kialakult jópár lánnyal viszonylag egy jó kapcsolat az évek során akikkel tartottam a kapcsolatot és nyilván nem vittük egymást "rosszba" kapcsoalt alatt de azért nem is szüntettük be teljesen a beszélgetést (oda vissza dolog volt ez szóval senkire nem lehet vizes lepedőt húzni)


Ami viszont számomra nagyon fájó pont persze ez sokat el is mondott hogy nagyon sok alakalom volt amikor segitségre volt szükségük kinek mekkora pénz, fizikai segítség, beszélgetés legtöbbször akkor ha valakinek valamilyen kapcsolati vagy családi problémája volt én mindig ott voltam és ahogy tudtam segítettem is ( ha nem volt senkinek senkije aktuálisan akkor volt szex is)


Ált nekem nem szokott problémám lenni (férfiként én ezt lezavarom magamban ) viszont az utóbbi 1 évben nagyon súlyos lelkiválságba kerültem és szó szerint a kutyát se érdekelte, ha valakivel elkezdtem beszélni erről mert mondjuk rákérdezett hogy összefutunk vagy mia helyzet és elmondtam hogy épp mivan szó szerint elkezdődött a terelés és viszonylag gyorsan a beszélgetés is abba maradt.


Miért van az hogy egy férfi képes támasz lenni egy "teljesen rottyon" lévő nőnek akit még akár nem is ismer, viszont olyan emberek (esetemben nők) akikkel viszonylag hosszú ilyen olyan múltunk van amint megtudják hogy baj van azonnal kiszálnak az életedből és mint ha nem is lettél volna eltünnek.


Bocsi az általánosításért de jelen esetben 12 nőről beszélünk és mind a 12 ezt csinálta, 1 db sem volt aki felajánlotta volna hogy beszéljük át és minimálisan is de ott lett volna amikor baj van.


megint csak elmondom mert sok sok embernek szelektív az olvasási képessége itt olyan emberekről beszélünk (jelen esetemben nőkről) akikhez ilyen kaliberű közöm van hogy jópárszor amikor baj volt én ott voltam minden nemű formában, nem pedig olyanról akikkel 1x max 2x összejártunk.


Simán elfogadom viszont azt a véleményt hogy én áltam rosszul másokhoz és innentől csak egy darab sz..nak kezelem őket és utána meg sem mukkanok.


jún. 4. 07:41
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
86%

A szitu az "drága" kérdező, hogy KÖLCSÖNÖSEN használtátok egymást és te KÉPTELEN vagy komoly kapcsolatot kialakítani.

Elkötelezettségi zavaraid vannak azért tartottad fenn a barátság extrákkal tartó kapcsolataid. TALONBA raktad őket.

Teljes mértékben várható, hogy egyszer az egész összeomlik hiszen nem tartják össze az ilyen kapcsolatokat igazi, tiszta érzések és sor is került rá.

36 évesen gyereked van, elváltál és az exbarátság extrákkal nőkkel foglalkozol.

Inkább magaddal kéne törődni és a gyermekeddel helyettük.

Fel kéne nőni és nem hisztizni 5 éves kisfiúként.

12(!!!) nőt RAKTÁL EL "rosszabb időkre" akikkel csak szexeltél és kifejezetten azért hallgattad őket végig és segítetted ki, hogy minél tovább ágyba tudd őket vinni!

Egyáltalán nem tiszta szándék vezérelt és VISSZANYALT A FAGYI!

Ennyi történt.

'What goes around comes around!'

'Karma is a b*tch!'...

jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

18/


Igen megérttem! ezt fogom tenni persze ez már a kiírásom elött is világos volt.

jún. 4. 08:48
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben keresnék egy jó pszichogógust, hátha tud segíteni, ne szexpatnertől várj megerősítést. Vagy férfi barátaid nincsekek? Családtagok? Azoknak is kiöntheted a bánatod.
jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

21/


Szerintem képes vagyok nagy rohadék is lenni, azt tanácsolod hogy magammal foglalkozzak inkébb (ugye a gyerek alap) mint hogy másoknak segítsek ha baj van?


Lehet hogy menni fog


Üdv 2024 ! Örülök hogy ilyen hasznos tanácsokat kaphatsz de igyekszem megfogadni a tanácsod ;)

jún. 4. 08:52
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Haver, te csak kihasználod a lúzer nőket! Hát marha nagy tapasztalatod van. Ezek a szexkapcsolatos nők mind valahol sérültek, egy tartással rendelkező, mentálisan és érzelmileg egészséges nő nem süllyed le használati tárgy szintre.
jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

23/


Ő bennük nem csalódtam a kérdésem sokkal inkább arra ment rá hogy ezek a személyek miért álltak így hozzá 10+ év "barátságg extákkal"

jún. 4. 09:00
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
A páromat támogatom bármiben. Akivel csak összenajárok ahhoz közöm nincs, oldja meg az életét.
jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

27 jogos.


szex kapcsolatba belemenő nők innentől senkitől ne várjanak többet mint hogy agybafőbe du..ák (jó esetben) utána meg eldobják mint a sza.t

jún. 4. 10:10
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Még te vagy megsértődve? Szexkapcsi az szexkapcsi, nem több. Az, hogy te segítettél a te döntésed volt. Az pedig, hogy ők nem viszonozták, az meg az övék. Felszínesek vagytok, mindahányan szerepeltek a történetben. Azt értem, fáj neked, te adtál és nem kaptál vissza semmit, de a lényeg, nem tartozik neked senki semmivel.
jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Oké oké : ) sokat tanultam és lezártnak tekintem , nem szeretnék itt veszekedni senkivel :)
jún. 4. 13:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!